Zdjęcie Michelle Obamy w naturalnej fryzurze stało się wiralem

Beata Dżumaga 04.04.2017
Michelle Obama - jak Pierwsza Dama wygląda w naturalnych włosach?
Fotografia: Flickr

Po raz pierwszy od siedmiu lat została sfotografowana w sytuacji, kiedy nie miała idealnie ułożonych włosów. 

Michelle Obama do tej pory w trakcie wystąpień publicznych zawsze prezentowała się w nienagannej i stylowej fryzurze. Włosy byłej Pierwszej Damy zawsze były starannie wyprostowane i ułożone. 

Teraz wiemy już, jak żona Baracka Obamy prezentuje się w naturalnej odsłonie. Na Twitterze zostało opublikowane zdjęcie Michelle Obamy w naturalnych, kręconych włosach. Fotografia natychmiast stała się wiralem, a sama Michelle po raz kolejny została okrzyknięta wzorem do naśladowania.

Jak podaje portal Independent.co.uk, autor zdjęcia i okoliczności, w których zostało zrobione, nie są jasne. Obecnie Pierwsza Dama wraz z mężem przebywa w Polinezji Francuskiej, gdzie Barack Obama spisuje swoje wspomnienia z Białego Domu.

Michelle Obama w naturalnych, kręconych włosach
Fotografia: https://twitter.com/meagnacarta

Michelle Obama dała się sfotografować w naturalnych, kręconych włosach.

"Czekałam na to zdjęcie 3 lata"

Internauci pokochali nową fryzurę Michelle Obamy. Prawdopodobna autorka zdjęcia umieszczając je w sieci podpisała je słowami: "To jest zdjęcie, na które czekałam jakieś 3 lata. Tak dla naturalności".

Fryzura Michelle zawsze była szeroko komentowana w mediach. Na jej temat wielokrotnie wypowiadał się Johnny Wright, stylista Baracka Obamy. W wywiadzie dla portalu Theroot.com wyznał, że na co dzień żona byłego prezydenta używa tylko prostownicy do włosów. Co ciekawe, ekspert poniekąd przewidział powrót Michelle do kręconych włosów.

We wspomnianym już wywiadzie z 2015 roku mówił, że była Pierwsza Dama może pokazać się w naturalnej fryzurze na przykład będąc na wakacjach. Stylista uchylił rąbka tajemnicy odnośnie fryzury Michelle także w wywiadzie dla Elle.com.

Ma naturalne, ciemnobrązowe włosy z pasemkami w odcieniu karmelowym. Ludzie widzą ten kolor i myślą: Chcę taki sam. Ale to nie jest coś, co możesz po prostu kupić w sklepie. Kiedy myślisz o wizerunku, musisz dostosować go pod klientkę. Musisz wziąć pod uwagę zdrowie i integralność włosa. Włosy Pierwszej Damy są naturalne, zdrowe i mocne, więc w jej przypadku łatwo jest bawić się kolorami.

Nie wiadomo, czy powrót do naturalnej i swobodnej fryzury to tylko wakacyjny luz, czy Michelle Obama zdecydowała się występować w kręconych włosach na co dzień. Sądząc po reakcjach internautów, była Pierwsza Dama powinna już zawsze stawiać na naturalność.

Michelle Obama
Fotografia: ONS
Michelle Obama
Fotografia: ONS
Michelle Obama
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów