Zdjęcie Meghan i Harry'ego zniknęło z Pałacu Buckingham! Mamy dowody!

Zuzanna Morska 25.10.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: JEREMY SELWYN/AFP/East News

"Skandalu" z udziałem księżnej Meghan i księcia Harry'ego ciąg dalszy!

Jakiś czas temu księżna Meghan i książę Harry udzielili jednemu z brytyjskich tytułów wywiadu, w którym przyznali, że nie radzą sobie z zainteresowaniem, jakie wzbudzają. Po emisji nagrania wylała się na nich fala hejtu.

Zarówno fani, jak i media nie rozumieją, jak para książęca mogła powiedzieć coś takiego. Wygląda na to, że nie spodobało się to też królowej Elżbiecie. Co o tym świadczy?

Zdjęcie Meghan i Harry'ego zniknęło z pałacu

Od samego początku księżna Meghan wzbudzała ogromne zainteresowanie. Jednak członkowie rodziny królewskiej starali się, aby poczuła się w ich gronie komfortowo. Wygląda na to, że teraz miarka się przebrała i oni także jej nie oszczędzają.

Najpierw Meghan miała poróżnić się z Kate, ale nikt nigdy oficjalnie nie potwierdził tych informacji. Podobno interweniowała królowa, za namową której panie zaczęły się po pewnym czasie znów pokazywać razem.

Teraz jednak nawet królowa nie zamierza ignorować tego, jak Meghan i Harry nadwyrężyli reputację brytyjskiej rodziny królewskiej. Co na to wskazuje? Królowa Elżbieta w jednym z reprezentacyjnych pokojów w Pałacu Buckingham trzymała zdjęcia swoich wnuków i ich żon. Ostatnio jedna fotografia zniknęła ze stolika, na którym stały.

Mowa oczywiście o portrecie Meghan i Harry'ego. Na stoliku w pokoju została jedynie fotografia Williama tulącego Kate i zdjęcie Williama i Harry'ego w mundurach.

Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów