Meghan i Harry pokazali niepublikowane do tej pory zdjęcie z Afryki!

Paulina Ermel 05.04.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: CHRIS JACKSON/AFP/East News

Księżna i książę doczekali się własnego konta na Instagramie. I od razu podzielili się na nim zdjęciem ze swojej wycieczki do Botswany!

Od kiedy Meghan i Harry ogłosili zaręczyny, wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie. Para w maju 2018 roku wzięła ślub, oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka, a w dodatku właśnie przeprowadziła się do bajkowej posiadłości Frogmore Cottage.

Zaledwie parę dni temu książęta Sussex założyli na Instagramie własne konto, na którym zamierzają dzielić się zdjęciami i informacjami na temat swojej działalności. I od razu też podzielili się z fanami niepublikowanym do tej pory zdjęciem!

Meghan i Harry pokazali zdjęcie z Afryki

Zanim Meghan i Harry zostali małżeństwem, wyjechali na kilka tygodni do Botswany. W południowej Afryce pomagali między innymi słoniom, które narażone są na ataki ze strony kłusowników. Podczas jednej z wypraw pary na safari zrobiono im zdjęcie. I właśnie nim pochwalili się na swoim instagramowym profilu.

Meghan i Harry zostali uchwyceni w momencie, w którym zakładają słoniowi specjalny kołnierz, mający na celu ochronę zwierzaka przed kłusownikami. Oboje są ubrani w wygodne stroje niezbędne do podróżowania po kraju południowej Afryki.

Zdjęcie zostało zrobione w 2017 roku, a dopiero teraz para postanowiła je opublikować. W tym samym czasie wrzuciła do pokazu slajdów jeszcze 4 inne fotografie, pokazujące ich zaangażowanie w działalność charytatywną.

Mamy wrażenie jakby to było wczoraj! A od ślubu Meghan i Harry'ego mija już prawie rok! Przypominamy migawki z ich bajkowej uroczystości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów