Zdjęcie Davida Beckhama z córką wywołało burzę. Teraz tłumaczy swoje "niestosowne" zachowanie

Emilia Klima 04.07.2017
David Beckham z córką Harper
Fotografia: Instagram.com/David Beckham

David Beckham zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym całuje w usta swoją córkę Harper. Część internautów uznała takie zachowanie za niestosowne. 

Krytyka spadła na Davida Beckhama po tym, jak na początku czerwca zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją prawie sześcioletnią córką. Były piłkarz całuje na nim dziewczynkę w usta. Takie zachowanie przez sporą część internautów zostało uznane za niestosowne. Do "zarzutów" były piłkarz odniósł się kilka dni temu podczas wywiadu na żywo na swoim Facebooku.

Całuje w usta wszystkie swoje dzieci. No, może poza Brooklynem, który ma 18 lat i byłoby to dziwaczne. Okazuje swoim dzieciom emocje i przywiązanie, w taki sposób zostałem wychowany, tak też wychowana została Victoria. Teraz postępujemy podobnie ze swoimi dziećmi. Chcemy im w ten sposób okazać miłość, by czuły się bezpieczne i miały pewność, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji - powiedział Beckham.

Niestosowne?

Beckham wiedział, co mówi. Kilka miesięcy wcześniej podobne zdjęcie z córką wrzuciła do sieci jego żona. Fakt, że całuje na nim kilkuletnią dziewczynkę w usta, również wywołał wówczas sporo kontrowersji. Duża część internautów krytykowała projektantkę twierdząc, że taka forma wyrażania miłości jest zarezerwowana tylko dla zakochanych dorosłych. Victoria sprawy nie komentowała, ale sporo mam stanęło wtedy w jej obronie.

Coś takiego zrozumieją tylko rodzice, którzy bardzo kochają swoje dzieci. Ja całuję swojego pięcioletniego syna w usta cały czas. Nie widzę w tym nic złego - napisała jedna z internautek komentujących zdjęcie Victorii z Harper na Instagramie projektantki. 

A co Wy o tym myślicie? Widzicie coś niestosownego w takim okazywaniu miłości dzieciom?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów