Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala!

Malwina Wasilewska 09.11.2019
Zbigniew Zamachowski
Fotografia: Eastnews

Jego żona poinformowała fanów o stanie zdrowotnym męża na Facebooku.

Zbigniew Zamachowski wciąż nie może uporać się z problemami ortopedycznymi. Aktor po raz kolejny będzie musiał poddać się operacji. Monika Zamachowska opowiedziała o szczegółach jego pobytu w szpitalu.

Zbigniew Zamachowski ma problemy ze zdrowiem

Zbigniew Zamachowski już od dłuższego czasu narzeka na zdrowie. Wcześniej przechodził operację stopy, a teraz będzie musiał poddać się kolejnemu zabiegowi. Czeka go prawdopodobnie artroskopia kolana.

Jak twierdzi jego żona, Monika Zamachowska, został przyjęty do szpitala, ma już za sobą wszystkie badania, a teraz czeka na operację.

Stoimy przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kaliszu. Mąż będzie tam się kładł po raz kolejny. Dwa razy już na stopy leżał, ale zadowolony był. Panowie chirurdzy z oddziału ortopedii, którzy naprawdę wiedzą co robią, zreperowali Zbigniewa. A teraz kolanko, także do zobaczenia - powiedziała Zamachowska na Facebooku.

Monika opowiedziała, co dokładanie dolega jej mężowi:

Dobrze znamy to miejsce. Pan ordynator bada lewe kolano mojego męża. To jest recydywa, proszę państwa, bo tutaj już dwie stopy były leczone. A teraz czujemy, że się skończy na artroskopii kolana - dodała Zamachowska.

Życzymy panu Zbigniewowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji. 

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów