Zbigniew Wodecki trafił do szpitala. "Przebywa na oddziale intensywnej terapii"

Mateusz Patyk 11.05.2017
Zbigniew Wodecki miał udar
Fotografia: East News

Artysta został przewieziony do placówki we wtorek 9 maja 2017 roku.

Zbigniew Wodecki przeszedł rozległy udar. Informację potwierdził menadżer artysty, Mariusz Nowicki. Jak podaje serwis TVP.info, doniesienia o niepokojącym stanie zdrowia piosenkarza Nowicki skomentował w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Pan Zbigniew Wodecki miał udar. Jest obecnie hospitalizowany, przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jak się czuje? Niestety szczegóły na temat jego zdrowia nie są mi znane - powiedział menadżer wokalisty portalowi.

Zbigniew Wodecki już wcześniej skarżył się na uciążliwe dolegliwości, jakich doświadczył ze względu na wykonywany zawód. W wywiadzie dla strony Gwiazdy.WP.pl stwierdził, że teraz chce skupić się przede wszystkim na swoim zdrowiu.

Migotanie przedsionków, rozedma płuc… To takie choroby trębaczy. Miałem robione badanie krwi, prawdopodobnie będę miał też koronarografię (badanie tętnic wieńcowych - przyp. red.). Po tych wszystkich badaniach lekarz zdecyduje, czy mam mieć poważniejszy czy mniej poważny zabieg, bo jakiś jest konieczny - przekazał portalowi.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie przeAmbitni.pl, 67-letni piosenkarz przebywa w szpitalu od wtorku. Więcej szczegółów dotyczących stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego ma ogłosić w najbliższym czasie jego menadżer.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów