Zawierucha zdradził, że był wyśmiewany przez Leonarda DiCaprio i Brada Pitta

Sandra Banach 27.06.2019
Rafał Zawierucha
Fotografia: EastNews/PiotrMolecki

Rafał Zawierucha zagrał w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Aktor zdradził, jak pracowało mu się u boku hollywoodzkich gwiazd. Wyznał także, że był wyśmiewany przez Leonarda DiCaprio i Brada Pitta!

W sierpniu tego roku do kin wejdzie najnowszy film Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood". Na ekranie oprócz Rafała Zawieruchy zobaczymy Leonarda DiCaprio, Brada Pitta, Ala Pacino, Kurta Russella, Dakotę Fanning i Margot Robbie. W wywiadzie dla „Gali” polski aktor zdradził, jak pracowało mu się u boku wielkich gwiazd!

Rafał Zawierucha był wyśmiewany przez Leonarda DiCaprio i Brada Pitta

Rafał Zawierucha w filmie „Pewnego razu… w Hollywood” wciela się w postać młodego Romana Polańskiego. Aktor wyznał w wywiadzie, że jest to dla niego wielki sukces:

Kiedy zobaczyłem siebie na ekranie, uspokoiłem się. To mi wystarczyło, żeby upewnić się, że to już jest sukces – powiedział Rafał Zawierucha.

Aktor wyjawił także, że znalazł wspólny temat do rozmów z Leonardem DiCaprio:

Z DiCaprio połączył nas nawet polski wątek. Okazało się, że obaj jesteśmy fanami twórczości wybitnego malarza Stanisława Szukalskiego. Dużo o nim rozmawialiśmy - wyznał aktor.

Zawierucha zdradził także, że Leonardo DiCaprio i Brad Pitt naśmiewali się z jego zwyczajów:

Codziennie przed planem robiłem na rowerze 50-kilometrową trasę prowadzącą do Venice Beach. W opinii Pitta i DiCaprio mój zwyczaj świadczył o polskim szaleństwie – wspominał Zawierucha.

Rafał Zawierucha dodał także, że hollywoodzkie gwiazdy nie są takie, jak się o nich mówi. Są to bardzo otwarci ludzie, którzy szanują innych. Między nimi nie było żadnych dystansów.

Nie, ani on, ani Brad nie stawiają murów. Tam każdy zna swoje miejsce, wie, gdzie jest i po co. Jeśli spotykasz człowieka, który też kocha to, co robi, to spotykacie się na tym samym boisku.

Wybierzecie się do kin na film „Pewnego razu… w Hollywood”?

Zobacz także: Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów 

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów