Zawadzka zdradziła prawdziwą przyczynę rozstania z Roznerskim. Takich słów nie chciałby usłyszeć żaden były

Katarzyna Leszczyńska 12.12.2017
Marcelina Zawadzka pierwszy raz opowiedziała o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim
Fotografia: Fotografie: Instagram/Marcelina Zawadzka i Instagram/Mikołaj Roznerski

Dlaczego ich związek się rozpadł?

W październiku media obiegła informacja, że prezenterka Marcelina Zawadzka i aktor Mikołaj Roznerski, którzy przez kilka miesięcy uchodzili za zgraną parę, rozstali się. Do tej pory nie komentowali tej decyzji. Jedyne informacje, jakie się pojawiły, mówiły o tym, że pomimo ogromnego uczucia, nie potrafili połączyć życia prywatnego z karierą zawodową, którą oboje prężnie rozwijają.

Od pewnego czasu w mediach krążyły informacje na temat nowego związku Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka podobno odnalazła miłość u boku modela, Leonardo Marguesa. Teraz gwiazda TVP udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu „Flesz”, w którym opowiedziała o nowym partnerze, ale również zdradziła szczegóły swojego związku z Mikołajem Roznerskim. Te słowa naprawdę mogą zaboleć aktora.

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji – powiedziała Zawadzka.

Rozstanie prezenterki i aktora zasmuciło wielu ich fanów, którzy bardzo kibicowali tej parze. Zawadzka obecnie próbuje ułożyć sobie życie u boku nowego partnera i znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Gwiazda jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych prezenterek TVP. Oprócz prowadzenia „Pytania na śniadanie” jest również twarzą „Bake Off – Ale ciacho!”. W ostatniej edycji „Voice of Poland” dołączyła również do grona prowadzących.

Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalone pomysły i czuję, że przy nim nie muszę się spinać – powiedziała Zawadzka o nowym ukochanym.

Najbliższe święta prezenterka zamierza spędzić w gronie najbliższych w rodzinnym Malborku. Potem planuje udać się na urlop do Tajlandii. Nie zdradziła jednak, czy zabierze tam nowego partnera. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów