Dzień Chłopaka już 30 września. Propozycje najlepszych i najbardziej zaskakujących prezentów

Anna Respondek 29.09.2017
Dzień Chłopaka
Fotografia: Pexels

Co można podarować ukochanemu na Dzień Chłopaka? Okazuje się, że wybranie prezentu dla chłopaka jest znacznie łatwiejsze, niż znalezienie prezentu na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy lub kolegów z pracy. Zobaczcie najciekawsze pomysły na upominki, które sprawdzą się w każdej sytuacji. 

Dzień  Chłopaka zbliża się wielkimi krokami i choć coraz popularniejszy staje się również Dzień Mężczyzny, to większość przedstawicieli płci męskiej pragnie obchodzić oba święta. Co w takiej sytuacji powinny zrobić biedne dziewczyny, które muszą się głowić nad ciekawym prezentem dla ukochanego? Postanowiliśmy pomóc strwożonym niewiastom i znaleźliśmy parę naprawdę ciekawych rozwiązań, które zaskoczą go i sprawią, że zakocha się w tobie jeszcze bardziej. O ile oczywiście to w ogóle możliwe.

Zobacz także: Najbardziej oryginalne życzenia na Dzień Chłopaka!

Prezent na Dzień Chłopaka - oryginalny 

Coś dla ciała

Uważasz, że twój chłopak powinien nieco odpocząć i o siebie zadbać? Dzień Chłopaka to znakomita okazja, aby sprezentować mu coś dla ciała i duszy. Sensualny masaż wykonany twoimi rękami, lub mniej sensualny masaż wykonany rękami specjalistki z pewnością go zaskoczy. Ten jeden raz zazdrość można odłożyć na bok. 

Ekstremalne przeżycie

Jeśli wasz mężczyzna lubi ekstremalne przeżycia, a wy możecie poświęcić na prezent nieco więcej pieniędzy, nie wahajcie się i skorzystajcie z ciekawych ofert zamieszczonych na różnych internetowych stronach. Skok na bungee, przejazd ferrari, lot paralotnią. Nigdy tego nie zapomni, a wy będziecie najlepszymi dziewczynami na świecie. 

Tanio, ale z pazurem

Aby zrobić ciekawy prezent, nie zawsze trzeba wydać dużo pieniędzy. To pomysł dla osób, które cenią wkład własny i pomysłowość. Stwórz listę karteczek, na których wypiszesz różne propozycje rzeczy, z których twój chłopak będzie mógł skorzystać przez określony czas od otrzymania prezentu. Śniadanie do łóżka, zmywanie naczyń, sprzątanie mieszkania, upichcenie ulubionej potrawy a może coś bardziej pikantnego. Bez wątpienia każdy chłopak skrupulatnie z tego skorzysta. 

Zabierz go na kolację

Czy to takie ciekawe i innowacyjne? Niekoniecznie. Chyba, że zrobisz to w nietypowy sposób. Zaserwuj mu wyjście na kolację w ciemności i cieszcie się wyczulonymi zmysłami. Nie widzicie nic, tylko smakujecie i wspólnie spędzacie czas, a co będzie dalej, zależy tylko od was. 

Spełnij jego zachciankę

To również pomysł, który nie wymaga dużego nakładu pieniędzy, jednak na pewno go zachwyci. Od rana róbcie jedynie to, na co on ma ochotę. Jeśli chce leżeć przez cały dzień na kanapie i oglądać filmy, nie marudź, że ci się nudzi. Spraw, aby to faktycznie był jego dzień, a on doceni to dużo bardziej, niż kolejny kubek z napisem "Kocham Cię". 

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy lub pracy

W przypadku Dnia Chłopaka okazuje się, że zrobienie prezentu ukochanemu jest znacznie prostsze niż zrobienie prezentu kolegom z klasy lub kolegom z pracy. No bo nie zafundujesz im oczywiście ekstremalnego przeżycia i nie zabierzesz ich na romantyczną kolację. Co zatem będzie odpowiednie dla kolegów z klasy?

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy:

 • zdjęcie wszystkich dziewczyn z klasy w ramce, 
 • mała uczta na godzinie wychowawczej, 
 • zakup fajnych notesów lub breloczków, 
 • słodycze, 
 • śliniaki z wyszytymi imionami, 
 • spersonalizowane kubki,
 • koszulki ze śmiesznymi napisami.

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z pracy:

 • śmieszne skarpety z napisami, 
 • personalizowane koszulki lub kubki, 
 • śmieszne podkładki pod myszkę,
 • słodkości, 
 • drink po pracy.

Zobacz także: Najfajniejsze pomysły na prezent na rocznicę związku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów