Zaskakujące. Ustalono wiek, w którym kobieta MUSI zmienić styl

Paulina Szestowicka 19.07.2016
Wiek, w którym kobieta MUSI zmienić styl
Fotografia: East News

To chyba najbardziej niezrozumiałe i irytujące badania, jakie kiedykolwiek przeprowadzono. 

Codziennie w Internecie są publikowane wyniki badań, które można podzielić na istotne i mniej istotne. Jednak Huffingtonpost.com opisał sondaż, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Nie jest on istotny, ani nawet mniej istotny. Temat badania i jego wyniki są wprost nie do uwierzenia. 

Zapytano 2 tysiące Brytyjczyków, w jakim wieku kobieta powinna ściąć długie włosy, a obcisłe jeansy schować na dno szafy. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że jedyną, poprawną odpowiedzią na to pytanie jest: "Wtedy, kiedy będzie chciała". rzecież wszyscy wiemy, że nie jest ważne to, ile lat mamy, ale na ile się czujemy. Jednak mieszkańcy Wielkiej Brytanii są zupełnie innego zdania. Według nich krótką fryzurę wypada mieć już w wieku 46 lat, a pożegnać się z obcisłymi spodniami rok później. 

I w taki oto sposób przekonaliśmy się, że można przeprowadzić badania, których wyniki są jeszcze ciekawsze od tych, które prezentują amerykańscy naukowcy. W sumie to chyba nawet trzeba o tym sondaży zapomnieć i to jak najszybciej. Niech każda kobieta decyduje za siebie.

Aneta Kręglicka
Fotografia: East News

Aneta Kręglicka

Grażyna Torbicka
Fotografia: East News

Grażyna Torbicka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów