Zaręczyny uczestnika "Rolnik szuka żony"! Wszyscy mu kibicowali, pokazał pierścionek

Grzegorz z Rolnik szuka żony oświadczył się.
Fotografia: facebook.com/Grzegorz-z-Rolnik-szuka-żony

"Rolnik szuka żony" połączył już kilka par. Grzegorzowi z piątej edycji show kibicowali wszyscy. Media właśnie obiegła informacja, że czarujący rolnik znalazł prawdziwą miłość i oświadczył się ukochanej.

Grzegorz z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" był kawalerem dość długo. Podczas nagrywania show oddał swoje serce Dorocie, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz media obiegła informacja, że znalazł kolejną miłość. Właśnie oświadczył się ciemnowłosej Gabrieli.

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się ukochanej

Grzegorz i Gabriela spotykali się od kilku miesięcy, a właśnie teraz postanowili podzielić się z fanami szczęśliwą wiadomością. W swoich mediach społecznościowych były uczestnik programu zamieścił zdjęcie z ukochaną i pierścionkiem zaręczynowym na jej ręce.

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - napisał Grzegorz.

Zdaniem fanów narzeczeni idealnie do siebie pasują. Pod postem pojawiło się mnóstwo słów gratulacji i serdecznych życzeń.

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" w ciągu pół roku schudła 20 kg. Dopiero teraz wyjawiła swój sekret!

Lubisz filmy? Sprawdź, który najlepiej opisuje Twoje obecne życie!

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów