Zapłać za swoje powodzenie. Tinder jest bardziej skuteczny niż biura matrymonialne

Redakcja 28.09.2016
"Masz wiadomość"
Fotografia: materialy promocyjne

Promowanie siebie jeszcze nigdy nie było takie proste. Każdy, kto chce mieć szczęście w miłości musi.. zapłacić.

Niebawem Tinder wprowadzi usługę, która ułatwi promowanie siebie. Za jednorazową opłatą będzie można podnieść widoczność naszego profilu, który w aplikacji będzie wyświetlał się jako jeden z pierwszych przez 30 minut. Tinder Boost, bo tak nazywa się nowa usługa, jest na razie testowana w Australii, jednak po okresie próbnym zostanie wprowadzona na całym świecie. Co ciekawe, już teraz można stwierdzić, że dodatek jest skuteczny.

Okazuje się, że konta australijskich użytkowników, którzy zapłacili, są odwiedzane około dziesięć razy częściej. Podobno coraz częściej ludzie, którzy mieszkają w pobliżu siebie, spotykają się w rzeczywistości. Ci, którzy płacą za konto Tinder Plus mają w pakiecie jeden "boost" tygodniowo.

Jak można się domyślić, zwiększenie swoich szans na romans, nie jest tanie. Jedno, trzydziestominutowe doładowanie, kosztuje około 8 dolarów. Niejedna osoba stwierdzi, że to kojarzy się bardziej z handlem ciałem niż z niewinną zabawą w internetowy flirt. Co więcej, ludzie, którzy zdecydują się na płatny dodatek do Tindera zasygnalizują tym samym, że są majętni - co w niektórych grupach społecznych uznawane jest za afrodyzjak. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów