Zamówiła tort urodzinowy i przeliterowała napis. Wpadka cukierników jest naprawdę kuriozalna

Redakcja 27.02.2017
Tort
Fotografia: Pixabay

Okazuje się, że nawet zamawiając zwykły tort urodzinowy trzeba mieć się na baczności. 

Jeśli organizować przyjęcie urodzinowe to tylko takie, które wspominać będzie się z uśmiechem na ustach i to przez długie lata. 19-letnie urodziny pewnej warszawianki z pewnością do takich należą, a wszystko za sprawą błędu cukiernika. 

Gdyby tak zastanowić się nad tym, co może pójść nie tak, kiedy zamawiamy tort urodzinowy, pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to…smak. Tort może po prostu okazać się niesmaczny. Jak się jednak okazuje, nie tylko. Pewna warszawianka otwierając pudełko, w którym znajdował się zamówiony tort, z pewnością nie mogła ukryć zaskoczenia. Okazało się, że napis, który znalazł się na nim nijak ma się do tego, o który prosiła jubilatka. 

Nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać…Moja siostra dzisiaj organizuje 19. urodziny. Z tej okazji zamówiła tort z napisem "R.I.P Gabi’s teen years 1998 - 2017". Zamawiając tort wszystko zostało przeliterowane oczywiście żeby nie było błędu. Dzisiaj odebrała tort… - napisał brat dziewczyny, który nagłośnił sprawę na Facebooku. 

To bez wątpienia jeden z najoryginalniejszych napisów na torcie
Fotografia: www.facebook.com/sebastian.mucha

To bez wątpienia jeden z najoryginalniejszych napisów na torcie 

Happy end

19-letnia Gabi nie chcąc, aby do tekstu umieszczonego na torcie wkradł się błąd, dokładnie przeliterowała jego treść. Niestety, osoba, która przyjmowała zamówienie, jej słowa wzięła aż nazbyt dosłownie. 

Na szczęście, historia ma swój szczęśliwy finał. Jak podaje Deser.gazeta.pl, menadżerka cukierni przeprosiła za zaistniałą sytuację i obiecała dostarczyć tort już bez żadnego błędu. Tymczasem, zdjęcie tortu w sieci cieszy się coraz większą popularnością. Post udostępniono już ponad 220 razy, a w komentarzach internauci nie potrafią ukryć swojego rozbawienia. I chyba nie można się dziwić ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów