Michał Olszański komentuje zwolnienie Moniki Zamachowskiej z "Pytania na śniadanie"!

Zuzanna Morska 31.10.2019
Monika Zamachowska i Michał Olszański
Fotografia: instagram.com/monikazamachowska

Dziennikarz jest zaskoczony tą sytuacją!

Wczoraj media obiegła informacja, że Monika Zamachowska została zwolniona z "Pytania na śniadanie". Wiadomość zszokowała fanów dziennikarki, ale sama zainteresowana nie komentuje tych doniesień.

Teraz do tej informacji postanowił odnieść się Michał Olszański, który sam niedawno musiał pożegnać się z programem śniadaniowym. Zobaczcie, jak zareagował na tę wiadomość.

Olszański komentuje zwolnienie Zamachowskiej z "Pytania na śniadanie"

Michał Olszański do niedawna współprowadził "Pytanie na śniadanie" właśnie z Moniką Zamachowską. Dziennikarz był związany z formatem ponad 10 lat. I po tym czasie został zwolniony - czego zupełnie się nie spodziewał.

Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - mówił wówczas w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Wygląda na to, że teraz jego los podzieliła też Zamachowska. Jak prezenter zareagował na te wiadomości? Opowiedział o tym w rozmowie z dziennikarzami portalu Pudelek.

Jestem zaskoczony, to zadziwiające. Przy jej pozycji i tym, jak prowadzi swoją karierę. Nie rozumiem tej decyzji, jest wysokiej klasy dziennikarką - przyznał.

Wszystko wskazuje na to, że Moniki Zamachowskiej nie zobaczymy już w programie śniadaniowym. Wiemy już nawet, kto ją zastąpi - będzie to Małgorzata Tomaszewska.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów