Anita Werner pochwaliła się całuśnym zdjęciem ze swoim partnerem. "Tak, jesteśmy szczęśliwi"

Malwina Wasilewska 16.10.2020
Anita Werner
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Dziennikarka TVN 24 pochwaliła się fotografią ze swoim ukochanym. Miłość kwitnie!

Anita Werner od kilku miesięcy prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zamieszcza prywatne zdjęcia i dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Niedawno dziennikarka pochwaliła się uroczym ujęciem w towarzystwie ukochanego, zrobionym podczas premiery ich książki. Internauci zachwycają się tą parą!

Anita Werner pokazała zdjęcie z partnerem

Anita Werner do niedawna unikała mówienia o swoim życiu prywatnym i raczej nie pokazywała się ze swoimi partnerami. Ale w końcu po latach postanowiła to zmienić. Ona i jej ukochany, Michał Kołodziejczyk, napisali książkę "Mecz to pretekst", która niedawno miała swoją premierę medialną. Podczas tego wydarzenia oboje nie odstępowali siebie na krok, a szczere uśmiechy nie schodziły z twarzy.

Po premierze książki szczęśliwa Anita pokazała zdjęcie, na którym widzimy, jak ukochany czule całuje ją w policzek w obecności fotoreporterów. Pod fotografią dziennikarka pochwaliła się ich wspólnym sukcesem:

Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, jesteśmy dumni. Nasza książka od wczoraj jest w księgarniach, a nasz wydawca dziś ogłasza dodruk! Wiecie dlaczego, Drodzy Czytelnicy? Bo jesteście niesamowici! Dziękujemy!!! - napisała Anita.

Internauci składają im gratulacje i zasypują ich ciepłymi słowami:

Jesteście super!

Pięknie wyglądacie! Pani Anitko, ten uśmiech jest rozbrajający :) Gratuluję sukcesu!

Cudowni!

Wy też lubicie tę parę?

Zobacz także: Cezary Pazura pokazał swoje dzieci! 30-letnia Anastazja jest do niego coraz bardziej podobna

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów