Zając pierwszy raz komentuje doniesienia o konflikcie z byłym. Wskazuje największy problem. "To niszczy wszystko"

Katarzyna Leszczyńska 05.02.2018
Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając
Fotografia: Fotografie: Instagram/Mikołaj Krawczyk i Instagram/Aneta Zając

Od rozstania pary media donoszą o konflikcie odnośnie wychowywania dzieci. Aneta Zając po raz pierwszy skomentowała rzekomy konflikt z Mikołajem Krawczykiem. 

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk kiedyś uchodzili za jedną z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Poznali się na planie serialu „Pierwsza miłość” i byli ze sobą siedem lat. Doczekali się wspólnie dwóch synów, bliźniaków. Obecnie to przede wszystkim Aneta sprawuje opiekę nad dziećmi i często w mediach pojawiają się informacje na temat tego, że nie może porozumieć się z byłym partnerem w kwestiach wychowawczych.

Przed nowym rokiem w mediach głośno było na temat tajemniczych postów Anety Zając na Instagramie. Aktorka opublikowała wówczas czarne zdjęcia, na których były bardzo wymowne napisy sugerujące, że Krawczyk zabronił jej zobaczyć się z dziećmi w Wigilię. I choć wydawać się mogło, że napięta atmosfera między partnerami nieco osłabła, ich spór znów przybrał na sile.

Zobacz także: Media donosiły o złych relacjach Anety Zając z byłym. Teraz aktorka zamieściła wymowny wpis. Może zaboleć

Post Anety Zając o Mikołaju Krawczyku
Fotografia: Instagram/Aneta Zając

Zając tłumaczy się z relacji z Krawczykiem

Aneta Zając do tej pory nie komentowała całej tej sytuacji. Teraz zdecydowała się jednak przerwać milczenie. W rozmowie z magazynem „Flesz” aktorka skomentowała zaistniałą sytuację i wyjaśniła, co miała na myśli publikując te posty na swoim InstaStory.

Działanie krzywdzące matkę, uderza bezpośrednio również w dzieci. Zachowanie, które z premedytacją ma wyrządzić szkodę drugiej osobie, jest niezgodne z moją naturą, dlatego tak trudno mi je pojąć. Zawsze wierzyłam, że ludzie są z natury dobrzy i dbają o dobro swoich bliskich, wspierają się nawzajem, bez względu na koleje losu – powiedziała Aneta Zając w rozmowie z „Fleszem”.

Aktorka zdecydowała się jeszcze dodać, że chciałaby się porozumieć jakoś z byłym partnerem, jednak to on utrudnia całą tę sytuację.

Brak porozumienia niszczy wszystko. Nie powinno tak być. Wierzę, że dorośli ludzie są w stanie się dogadać w każdej sytuacji. Wystarczą chęci. Ale chęci po obu stronach – dodała Zając.

To pierwszy raz, gdy aktorka tak dosadnie komentuje całą tę sytuację. Jak na razie Mikołaj Krawczyk pozostawił ją bez odpowiedzi. Aktor obecnie spotyka się z Sylwią Juszczak, która znana jest m.in. z takich produkcji jak „Na wspólnej” oraz „Szpilki na Giewoncie”. Wcześniej był w długim związku z inną znaną aktorką, Agnieszką Włodarczyk.

Aneta Zając z dziećmi
Fotografia: Instagram/Aneta Zając
Mikołaj Krawczyk z dziećmi
Fotografia: Instagram/Mikołaj Krawczyk
Dzieci Zając i Krawczyka
Fotografia: Instagram/Aneta Zając
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów