Zagraniczne media donoszą o nowym związku Brada Pitta. "Podobieństwo do Angeliny uderzające"

Katarzyna Leszczyńska 20.10.2017
Brad Pitt
Fotografia: Magazyn GQ

Kim jest nowa wybranka aktora?

Odkąd Brad Pitt rozstał się oficjalnie z Angeliną Jolie, co chwilę pojawiają się nowe plotki na temat jego życia uczuciowego. Łączony był już m.in. ze swoją byłą partnerką, Jennifer Aniston. Żadne z dotychczasowych plotek nie zostały jednak potwierdzone. Tym razem „The Mirror” doniósł, że Pitt spotyka się z kolejną kobietą. Podobno nową wybranką aktora jest 21-letnia Ella Purnell.

Pitt spotyka się z kopią Jolie?

Dziewczyna również jest aktorką. Wystąpiła nawet jako młodsza wersja Angeliny Jolie w filmie „Czarownica”. Nic więc dziwnego, że w mediach pojawiają się porównania obu pań. Niektórzy twierdzą, że Purnell i Jolie łączy uderzające podobieństwo. Internauci zarzucają młodej aktorce, że próbuje nawet być kopią żony Pitta.

Ella Purnell i Angelina Jolie
Fotografia: Fotografie: Instagram/Ella Purnell i ONS

Jak na razie plotki o romansie Purnell i Pitta nie są potwierdzone. Nie jest to pierwszy raz, gdy media łączą Brada z kolejną kobietą. Ostatnio podobno ociepliły się relacje aktora z Angeliną Jolie. Mirror.co.uk podał informację, że małżeństwo nawet kontaktowało się ze sobą pierwszy raz od czasu rozstania. Ciekawe więc, co na temat rzekomego romansu Pitta sądzi Angelina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów