Piękne widoki to nie wszystko. Z tym zdjęciem jest coś nie tak

Magdalena Kulej 28.03.2018
Hawaje
Fotografia: instagram.com/alaskaair

Na Instagramie udostępniono zachwycające zdjęcie z hawajskiej plaży, na którym zauważono bardzo zagadkowy element.

Zdjęcie jednej z instagramerek udostępnione we wtorek na profilu alaskańskich linii lotniczych wzbudziło w sieci sporo zainteresowania. Uwaga internautów nie jest jednak spowodowana pięknym kadrem, lazurowym wybrzeżem i widokami zapierającymi dech w piersiach.

Zobacz także: Internauci żartują z mężczyzn robiących zdjęcia swoim kobietom. Powstał fan page Boyfriends of Instagram 

Na pierwszy rzut oka zdjęcie przedstawia idylliczne wakacje. Widać na nim dwie młode kobiety relaksujące się na hawajskiej plaży. Jednak po chwili zastanowienia, gdzieś z tyłu głowy tli się myśl, że z tą piękną fotografią jest coś nie tak. Przeglądając komentarze pod zdjęciem, można te przypuszczenia śmiało potwierdzić.

Podczas gdy jedni klikali w instagramowe serduszko, by oficjalnie polubić zdjęcie, drudzy podkreślali, jak zabawna jest wpadka na zdjęciu.

Piękne zdjęcie! Ale czy jedna z nich przyszła na plażę, a druga spadła z nieba? – pyta jeden z komentujących.

Faktycznie wygląda na to, że na piasku są ślady stóp tylko jednej z pań przedstawionych na zdjęciu. Internauci dociekają więc, jak do tego doszło. Jeden z nich zasugerował, że kobieta po prawej stronie jest tak lekka, że nie zostawia po sobie śladów. Są też tacy, którzy zakładają, że jedna z nich zabrała tę drugą „na barana” lub stąpała po pozostawionych wcześniej śladach. Ku niezadowoleniu internautów, odpowiedzią na tę zagadkę jest najprawdopodobniej Photoshop i magiczna ręka grafika.

Zobacz także: 6 gwiazd, które gardzą Photoshopem

Zobacz w poniższej galerii niesamowite zdjęcia z podróży po USA:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów