Żabka wprowadza do sprzedaży maseczki jednorazowe! I to w bardzo niskiej cenie

Paulina Ermel 15.04.2020
Żabka
Fotografia: Krzysztof Kaniewski/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Popularna sieć sklepów Żabka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i włącza do swojej oferty ochronne maseczki jednorazowe! Nie dość, że dzięki temu łatwo będzie można je dostać, mają jeszcze bardzo niską cenę!

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa już od 16 kwietnia rząd wprowadza obowiązek noszenia maseczek ochronnych, które zakrywają nos i usta. Obywatele, którzy będą przebywali w miejscach publicznych, będą musieli takie maseczki zakładać. To ma uchronić nas i innych przez zarażeniem się śmiercionośnym patogenem.

A gdzie kupić takie maseczki? Na szczęście coraz więcej popularnych sklepów włącza je do swojej oferty. Teraz do tej listy dołączyła Żabka. Zobaczcie, jakie maseczki i w jakiej cenie sprzedaje.

Żabka wprowadza do sprzedaży maseczki jednorazowe

Żabka wprowadza do swojej oferty maseczki jednorazowe. Można je kupić w sklepach znanej sieci już od 15 kwietnia. Maseczki pakowane po 10 sztuk można będzie nabyć w sklepach Żabka już za... 16,17 zł! Wygląda na to, że jedna sztuka takiej maseczki kosztuje zaledwie 1,60 zł!

Jak to możliwe, że Żabka tak tanio sprzedaje maseczki ochronne? Otóż marka i jej franczyzobiorcy całkowicie zrezygnowali z marży. Stąd tak niska cena masek ochronnych. Do sprzedaży trafi 8 mln tego typu produktu. Będzie można je kupić w 6 tys. punktów Żabka w całej Polsce.

Pamiętajcie jednak, że jeden klient będzie mógł kupić tylko jedno opakowanie maseczek - a więc zaledwie 10 sztuk. 

Na tym nie koniec pomocy Żabki w walce z koronawirusem. Marka przekaże bowiem nieodpłatnie pół miliona masek ochronnych dla pracowników ochrony zdrowia. Ministerstwo Zdrowia zdecyduje, do których placówek trafią te produkty ochronne.

Przerażający efekt koronawirusa. Tylko spójrzcie, jak w czasie epidemii wygląda... Nowy Jork. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów