Nosowska tańczy do techno. To wideo podbija sieć!

Paulina Ermel 21.07.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: instagram.com/nosowska.official/

Niestety w tańcu przeszkodził jej pan o słabym poczuciu humoru.

Kasia Nosowska przyzwyczaiła nas do swoich zabawnych nagrań, które regularnie zamieszcza w sieci. Uczyła nas jak uprawiać jogę i jak wykonać makijaż. Tym razem jej wideo powstało zupełnie spontanicznie. Widzieliście, że Nosowska tak świetnie tańczy do techno?

Zobacz także: Nosowska nagrała na nowo swój wielki przebój

Instagram Kasi Nosowskiej

Wokalistka obecnie koncertuje po Polsce. W czasie drogi do Lublina postanowiła zrobić sobie krótką przerwę. Spacerując na zewnątrz usłyszała w którymś momencie pierwsze takty piosenki techno. Nie mogła się powstrzymać i zaczęła tańczyć!

Niestety jej starania przerwał właściciel auta, z którego leciał utwór techno. Nagranie ze scenką z przymrużeniem oka w ciągu 3 godzin zostało wyświetlone prawie 65 tysięcy razy. I doczekało się wielu pozytywnych komentarzy.

Bilety na występy w ramach trasy "Na tłusto" wyprzedają się jak świeże bułeczki. Dodatkowo Nosowska zaledwie pod koniec maja wydała przezabawną książkę, której egzemplarze rozchodzą się w zawrotnym tempie. Teraz tylko pozostaje nam czekać aż zostanie regularną vlogerką albo nakręci swój własny pełnometrażowy film. 

Zobacz także: Nosowska uczy jak powiększać usta

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów