Za to zdjęcie na Paris Jackson spadła lawina krytyki. Nie chodzi wcale o papierosa, a o jeden szczegół poniżej

Emilia Klima 30.08.2017
Paris Jackson
Fotografia: Instagram.com/Paris Jackson

Córka Michela Jacksona stawia na naturalność, co nie wszystkim się podoba. 

19-letnia Paris Jackson wywołała niemałe poruszenie, kiedy na niedzielnej gali MTV Video Music Awards pojawiła się w sukience eksponującej jej nieogolone pachy. Fani nastolatki nie byli zaskoczeni - córka legendy popu od dłuższego czasu jest ambasadorką naturalnego wyglądu do tego stopnia, że nie pozbywa się owłosienia z miejsc, w których większość kobiet regularnie się depiluje. 

W weekend na Instagramie zamieściła zdjęcie w szortach, na którym widać, że nie goli również nóg. W opisie zażartowała, że rywalizuje ze swoim bratem na to, kto zapuści dłuższe włosy.

Najlepsza odpowiedź na krytykę

Co nie może zaskakiwać, część internautów nie mogła pogodzić się z faktem, że nastolatka nie goli nóg czym jeszcze się szczyci. Dawali temu wyraz w komentarzach. Nastolatka przyznała, że przez to zdjęcie i pojawienie się na gali z nieogolonymi pachami, została zaatakowana przez internetowych "hejterów". 

Nie spodziewałam, że ludzi tak poruszą moje włosy pod pachami. Serio, oni byli na mnie wściekli. Gdybym tylko mogła pokazać te obelgi. Ludzie uważają, że to obrzydliwe, zwłaszcza u kobiet. A przecież to tylko włosy, które rosną każdemu, to naturalny proces. Pogódźcie się z tym - skomentowała zamieszanie w rozmowie z magazynem "Elle".

Odpowiedź na krytyczne komentarze zamieściła też na Twitterze, gdzie wstawiła mema z serialu "Gry o Tron". Miała być to żartobliwa sugestia, że zapuszcza włosy na zimę. 

A co Wy myślicie o postępowaniu Paris? Czy internauci mają prawo oceniać jej wybór?

Paris Jackson
Fotografia: Paris Jackson
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów