Za te zdjęcia z chłopakiem została zwolniona z pracy. Jej pracodawcy stwierdzili, że są niestosowne

Anna Respondek 03.10.2017
Zakochana para
Fotografia: Pexels

Czy to dobry powód, aby kogoś zwolnić z pracy? 

Na tą sesję namówił ją jej narzeczony. Dziewczyna przez długi czas się wahała, jednak ostatecznie uległa. Zdjęcia opublikowane przez Wolf & Rose Photography obiegły cały świat i wkrótce potem zaczęły o nich mówić i pisać media na całym świecie. 

Teraz okazuje się, że kobieta, która na nich pozuje, ma duże problemy w pracy. Fotografie przedstawiające młodego mężczyznę i jego ukochaną topless lub w samej bieliźnie zostały uznane za niestosowne. Stephanie zajęło dużo czasu zanim zdecydowała się na tą sesję, ponieważ jej kształty są dość obfite. Jednak, jak sama przyznała, dzięki tym zdjęciom poczuła się piękna i w końcu zaakceptowała swoje ciało. 

Reakcja jej pracodawców zmieniła wszystko. Kobieta została zwolniona z pracy, ponieważ fotografie zostały uznane za niewłaściwe. Przedstawiciele Austin Bank Texas S.A. stwierdzili, że to może mieć zły wpływ na ich firmę. 

Oddałam przedsiębiorstwu rok życia. Pracowałam naprawdę ciężko, a oni zwolnili mnie za zrobienie czegoś naprawdę pozytywnego, co pomogło innym kobietom, to bardzo krzywdzące - wyznała portalowi Buzzfeed.com.

Stephanie powiedziała, że nie żałuje swojej decyzji i już zawsze będzie z niej dumna. A pracę znajdzie inną. 

I tak trzymać! A pracodawcom radzimy przeczytać znaczenie słowa "niestosowny".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów