To rodzina królewska odpowiada za wypadek Diany?! Na jaw wychodzą nowe fakty

Księżna Diana smutna i cała na czarno idzie ulicą w Anglii
Fotografia: RICHARD YOUNG/Rex Features/East News

Śmierć Diany zlecili Windsorowie?! Są nowe fakty, że to rodzina królewska zaplanowała wypadek w Paryżu.

Nie od dziś wiadomo, że księżna Diana była czarną owcą w rodzinie Windsorów. Jeszcze przed ślubem, gdy dowiedziała się, że książę Karol ją zdradza, czuła się niekochana i nierozumiana na dworze królewskim. Choć wypełniała swoje obowiązki, jak najlepiej potrafiła, zmagała się z problemami psychicznymi i chorowała na bulimię. Ostatecznie doszło do jej rozwodu z Karolem, a w 1997 roku zginęła w wypadku w Paryżu. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jej śmierci.

Zobacz także: Ujawniono ostatni list księżnej Diany do synów! Poruszające słowa

Za śmierć Diany odpowiada rodzina królewska? Nowe fakty w sprawie

Od ponad 20 lat wypadek księżnej Diany budzi wiele kontrowersji. Pytania dotyczące go co chwilę powracają w mediach, zwłaszcza, że pozostało wiele niewyjaśnionych kwestii.

Teraz, po śmierci George'a Floyda, ponownie uaktywniła się grupa Anonymous. Ujawnia ona niewygodne fakty dotyczące przeszłości Donalda Trumpa oraz właśnie śmierci Lady Di. Ma to być odpowiedź na zamieszki, które obecnie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych. 

Według grupy to rodzina królewska zaplanowała śmierć Lady Di. Była już wówczas żona księcia Karola miała bowiem szantażować Windsorów informacjami dotyczącymi ich udziału w przestępczej działalności Jeffreya Epsteina. Te doniesienia nabierają sensu, biorąc pod uwagę, że niedawno młodszy syn królowej Elżbiety, książę Andrzej, został oskarżony o powiązania z mężczyzną. 

Diana miała wejść w posiadanie taśmy, na której słychać, że brytyjska rodzina królewska jest zamieszana w handel żywym towarem. Jak podaje Plejada.pl również "The Guardian" informował w 2002 roku, że rzekoma taśma istnieje. 

Wszelkie te informacje są oczywiście nie potwierdzone i zapewne nigdy nie okaże się jak było naprawdę. Tajemnicza śmierć Diany nie została jednak wyjaśniona, choć oficjalnie odpowiadał za nią pijany kierowca. 

Zobacz także: Przyjaciel księżnej Diany pokazał, jak wyglądał jej dom. Te wnętrza robią wrażenie!

Myślisz, że znasz wszystkie tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów