Za pięć dni z życia Justina Biebera trzeba zapłacić 2 miliony złotych. Możemy kupić sobie gwiazdę na Sylwestra

Redakcja 07.11.2016
Justin Bieber
Fotografia: Fptpgrafia: ONS

Ta oferta brzmi jak żart, ale okazuje się, że wszystko i każdy jest na sprzedaż. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Taka szansa nie zdarza się często. Jeśli macie na zbyciu około 2 miliony złotych i jesteście Beliebersami, albo po prostu chcecie w nieodpowiedzialny sposób wydać dużą sumę i nie macie planów na Sylwestra - to oferta dla was. Należy się pośpieszyć - dostępnych jest tylko dziesięć biletów na Bieber's Experience.

Hotel Fontainebleau Miami Beach, który na przełomie 2016 i 2017 roku będzie gościł Justina Biebera, wpadł na genialny pomysł na promocję. Podczas tegorocznego Sylwestra w Miami Bieber zagra ekskluzywny koncert nad basenem. Oprócz zwykłych biletów za 2 tysiące złotych, biletów VIP za 200 tysięcy złotych, w puli są również bilety super VIP, które obejmują doświadczenie spędzania czasu z Justinem - czyli pławiąc się w luksusie - i one kosztują 2 miliony złotych.

Za luksus trzeba płacić

Cena obejmuje pięć dni pobytu w penthousie resortu Fontainbleau, oczywiście z luksusowym wyżywieniem. Fani Justina Biebera będą mieli dostęp do prywatnego basenu. Noworoczny koncert obejrzą przy stoliku ustawionym na scenie. W cenie zawarty jest status VIP-a również na koncercie Skrillexa i Mashmello. Bogaci goście hotelu będą mogli do woli korzystać z luksusowych samochodów - od Lamborghini do McLarena, wziąć udział w zakupowym szaleństwie, kaca leczyć w hotelowym spa i jeść potrawy przygotowane bezpośrednio przez szefa hotelowej kuchni.

Wygląda na to, że chętnych na hedonistycznego Sylwestra znajdzie się wielu. W końcu Justin Bieber na świecie uznawany jest za gwiazdę wielkiego formatu. Dwa miliony złotych mniej na koncie, a wspomnienia i powód do przechwałek będzie na całe życie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów