Anna Lewandowska wystąpi w popularnym serialu?! Szczegóły zdradza znana aktorka na fotografii

Katarzyna Leszczyńska 19.03.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: EAST NEWS

Anna Lewandowska jest trenerką bardzo zapracowaną. Niedawno pojawiła się na planie popularnego serialu. Szczegóły wyjawiła znana aktorka.

Anna Lewandowska jest bardzo zapracowana. Nie dość, że bierze udział w różnych kampaniach reklamowych i przede wszystkim jest mamą na pełen etat, to jeszcze jeździ na obozy przez siebie organizowane, prowadzi firmę i w dodatku ostatnio otworzyła własną klinikę „Healthy Center by Ann” w Warszawie. Jednak na tym nie koniec. Ostatnio zaskoczyła wszystkich fanów jedną rzeczą.

Zobacz także: Trenerka fitness pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie. „Nie będę oszukiwać”. Lewandowska skomentowała

Okazało się, że Anna Lewandowska pojawiła się na planie popularnego serialu TVP, „Za marzenia”. Relację z tego wydarzenia mogliśmy zobaczyć na InstaStory Zofii Zborowskiej, która wpadła na trenerkę na planie produkcji. O całym zdarzeniu opowiedziała również Maja Bohosiewicz, która w serialu gra jedną z głównych ról. Ta jednak nie do końca była zadowolona.

Wiecie co „Za marzenia”, jesteście beznadziejni. Nienawidzę was, tego kto układa plan, nienawidzę was. Akurat dziś na planie Zosia Ślotała, Zosia Zborowska, Anna Karczmarczyk i Anna Lewandowska. Serio? Serio – żaliła się Bohosiewicz na InstaStory.

Obie aktorki były wyraźnie zachwycone, że na planie „Za marzenia” pojawiła się Anna Lewandowska. Podobnie fani serialu, którzy nie mogą doczekać się oficjalnej informacji, czy trenerka wystąpi w ich ulubionej produkcji. Jej pojawienie się na planie wyraźnie może na to wskazywać. A wy jak myślicie? Lewandowska wystąpi w serialu? Niedługo pewnie poznamy więcej informacji na ten temat. Poniżej zdjęcie Lewandowskiej z planu serialu.

Zobacz także: Chodakowska wbiła szpilę Lewandowskiej. Poszło o jeden produkt

Anna Lewandowska na planie "Za marzenia"
Fotografia: Instagram/zborowskazofia
Maja Bohosiewicz InstaStory
Fotografia: Instagram/Maja Bohosiewicz

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów