Za 260 złotych możesz uwolnić się od palenia papierosów. To jednak tylko jedna z funkcji stylowej fajki

Redakcja 27.03.2017
Fajka Sifflu
Fotografia: shop.smarin.net

Niezwykle designerski przedmiot nie tylko dobrze wygląda, ale również służy zdrowiu. 

Francuska marka Smarin wypuściła na rynek nietypową fajkę. To ciekawa alternatywa dla e-papierosów. 

Palacze to bez wątpienia łakomy kąsek dla wszystkich firm. W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o nowościach, dzięki którym osoba paląca raz na zawsze rozstanie się z nałogiem. Tym razem pomóc nałogowcom postanowiła firma Smarin, która wypuściła na rynek fajkę  "Le Sifflu". Nie znajdziemy w niej jednak tytoniu, a krople olejku eterycznego, które pozwolą się wyluzować i znacznie poprawią nastrój. 

Gadżet powstał z myślą o osobach, które planują rzucić palenie. Jego producenci przekonują, że to pierwsze urządzenie, które pomoże w walce z uzależnieniem, ale również ukształtuje prawidłowe nawyki oddechowe. A wszystko za sprawą wspomnianych wyżej wkładów z olejkami eterycznymi, które pomogą zredukować stres, a tym samym wpłyną korzystnie na nasze zdrowie, między innymi na żołądek i przeponę.  

"Le Sifflu" to minimalistyczna fajka
Fotografia: shop.smarin.net

"Le Sifflu" to minimalistyczna fajka 

Fajka pokoju 

Zaprojektowana przez Francuzów fajka jest niezwykle stylowa. Ci, którzy powiedzą, że kształtem przypomina papierosa, nie będą w błędzie. Ten zabieg ma pomóc oszukać mózg, który domaga się nikotyny. To szczególnie ważne dla osób, dla których rytuał palenia stanowi część ich życia. Jak podaje Dezeen.com, aby wyrobić w użytkowniku właściwe praktyki oddechowe fajka drga i powoduje hałas w momencie, gdy przechodzi przez nią powietrze. 

Fajkę pokoju, bo tak nazywają  "Le Sifflu" jej projektanci, można kupić już za 60 euro (około 260 złotych) za pośrednictwem oficjalnej strony marki Smarin. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów