Z utworem "Euphoria" wygrała Eurowizję. Dziś jej nie poznacie. Radykalnie zmieniła wizerunek

Anna Respondek 19.12.2017
Loreen
Fotografia: EAST NEWS

W 2017 roku wydała drugi album studyjny.

Loreen, pochodząca ze Szwecji wokalistka, w 2012 roku wzięła udział w Eurowizji i ze swoim utworem "Euphoria" wygrała konkurs. Piosenka w wielu krajach przez długi czas zajmowała pierwsze miejsca na listach przebojów. 

Występ piosenkarki podczas Eurowizji był niezwykle charakterystyczny i energiczny. Jeszcze bardziej zachwycał jej wygląd, długie ciemne włosy i grzywka sięgająca niemalże oczu. Obecnie Loreen zupełnie zmieniła swój wizerunek. Ogoliła głowę na łyso. W jednym z wywiadów przyznała się również, że jest biseksualna. Według niej "miłość jest tam, gdzie ją znajdziesz".

Wiele osób jest zbyt skupiona na seksie czy seksualności. Miłość to coś więcej. Zawsze mówię, że miłość jest tam, gdzie ją znajdziemy. Czy to czyni ze mnie biseksualistkę? W sumie tak, więc mogę tak o sobie powiedzieć - mówiła w programie "Renées brygga".

W tym roku Loreen wydała swój drugi studyjny krążek "Ride", który premierę miał 24 listopada. Materiał obejmuje 10 utworów, a głównym singlem jest utwór pod tytułem "71 Charger".

Bardzo się zmieniła? 

EN_01027759_3333
Fotografia: EAST NEWS
loreen1
Fotografia: Instagram/loreenofficial
loreen12
Fotografia: Instagram/loreenofficial
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów