Youtuber podjął wyzwanie i zjadł 50 pączków. Jego mina na końcu mówi wszystko

Mateusz Patyk 23.03.2017
youtuber zjadł 50 pączków
Fotografia: YouTube.com/Matt Stonie

Po obejrzeniu tego filmu ochota na pączki przechodzi jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Matt Stonie jest mistrzem w jedzeniu... wszystkiego i w każdych ilościach. Na swoim youtube'owym kanale pokazywał m.in. konsumpcję angielskiego śniadania złożonego z 10 tysięcy kalorii, spałaszowanie łyżką dużego słoika nutelli w całości, a także spożycie w ciągu minuty ponad trzydziestu jaj ugotowanych na twardo. Teraz przyszła kolej na piramidę ułożoną z 50 pączków.

Jak podaje HuffingtonPost.com liczba kalorii, jaką youtuber miał przed sobą pod postacią polanych lukrem puszystych ciastek w kształcie oponek, oscylowała wokół 12 tysięcy kalorii. Na zjedzenie wszystkich tych smakołyków Matt potrzebował tylko 10 minut i 45 sekund. W trakcie wyzwania pomagał sobie jedynie wodą, którą popijał każdego pączka z osobna.

Na szczęście entuzjasta słodyczy i ekstremalnych posiłków zadbał o urozmaicenie swojej uczty. Oprócz zwykłych lukrowanych egzemplarzy, na stole pojawiły się też pączki czekoladowe, a także posypane cukrem pudrem. Połowa stawki minęła w trakcie czwartej minuty, ale z każdym kolejnym pączkiem tempo spadało coraz bardziej. Mimo chwilowego zaniku motywacji, wyzwanie ostatecznie zakończyło się powodzeniem, a wideo z nagrania konsumpcji obejrzano już milion razy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów