Obejrzyj wyjątkowy teledysk, a Play zasili konto fundacji WOŚP

Redakcja 04.01.2017
Kadr z teledysku Play
Fotografia: www.youtube.com

Są znani, lubiani i właśnie wystąpili w charytatywnym teledysku, żeby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W tym roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz dwudziesty piąty. Tym razem dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W akcję promującą WOŚP każdego roku włączają się znani i lubiani z pierwszych stron gazet. 

Również w tym roku machina promocyjna ruszyła pełną parą. Na szczególne wyróżnienie bez wątpienia zasługuje sieć telefonii komórkowej Play, która do pomagania zachęca w bardzo wyjątkowy sposób. Co ważne, pomóc może każdy z nas w bardzo prosty sposób. Nie, wcale nie musimy czekać do 15 stycznia, kiedy to odbędzie się finał WOŚP, ale pomóc możemy już teraz, nie ruszając się sprzed komputera. Wystarczy, że obejrzymy teledysk przygotowany specjalnie na tę okazję, a Play za każde jego obejrzenie przekaże pieniądze na rzecz Orkiestry. 

To już szósty wspólny Finał WOŚP i Play. W tym roku ponownie gramy nie tylko dla dzieci, ale również seniorów - celem zapewnienia im godnej opieki medycznej. To właśnie Im poświęciliśmy specjalnie przygotowany teledysk "Stary Człowiek i Może", którego twórcą jest Człowiek Warga, autor kanału "Z Dupy". Idea jest prosta - oglądając teledysk wspieracie Fundację razem z nami, bo za każde obejrzenie przekażemy pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - czytamy w komunikacje umieszczonym pod teledyskiem na kanale YouTube.com. 

W charytatywnym teledysku wystąpili i zaśpiewali czołowi twórcy polskiego YouTube'a, a więc Maciek Dąbrowski (Człowiek Warga), Szparagi, Red Lipstick Monster, Paulina z kanału "Mówiąc Inaczej", Blowek, JDabrowsky, Izak i Drollercaster. W klipie możemy też usłyszeć i zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan i Maćka Łagodzińskiego - fantastyczny duet znany z reklam Play. 

W teledysku wystąpili seniorzy z "Dancingu Międzypokoleniowego"
Fotografia: www.youtube.com

W teledysku wystąpili seniorzy z "Dancingu Międzypokoleniowego"

Obejrzyj, pomóż i podaj dalej 

Ponieważ 25. finał Orkiestry poświęcony jest także seniorom, nie mogło ich zabraknąć w teledysku. Znanych blogerów wspomogli seniorzy z "Dancingu Międzypokoleniowego". To formacja tworzona przez osoby starsze, które mają jeden cel - łączyć pokolenia i przełamywać stereotypy związane z postrzeganiem starości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów