Wzrusza i chwyta za serce. Film, na którym Mollie żegna swojego właściciela podbija Internet

Redakcja 12.12.2016
Pies żegna właściciela
Fotografia: www.facebook.com/michelle.jessen.7

To doskonale potwierdzenie, że miłość psa do człowieka to szczególne i wyjątkowe uczucie. 

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, kochający, gotowy zawsze stanąć w obronie swojego właściciela. Choć nie wszyscy mogą się z tym zgodzić - one czują i kochają, tak jak ludzie.

Niech potwierdzeniem tych słów będzie film, który w sieci cieszy się ogromną popularnością. Wideo, na którym suczka Mollie żegna się ze swoim umierającym panem, obejrzano już ponad 18 milionów razy. I nie ma się czemu dziwić - krótkie nagranie chwyta za serce i utwierdza w przekonaniu, że czworonogi czują dokładnie tak samo jak ludzie. A może nawet bardziej.

Przyjaciele na zawsze

Ryan Jessen trafił do szpitala, jak sądził, z migrenowym bólem głowy. Okazało się jednak, że mężczyzna ma wylew krwi do mózgu, a jego stan stale się pogarszał - lekarze nie dawali mu zbyt wielkich szans na przeżycie. Zanim jednak Ryan odszedł, rodzina chciała, aby pożegnał się ze swoim czworonożnym przyjacielem. 

Dyrekcja szpitala zrobiła dla nas najsłodszą rzecz - pozwoliła przyprowadzić psa mojego brata, żeby mógł się pożegnać ze swoim panem - napisała Michelle Jessen na Facebooku.

Mollie, bo tak wabi się ukochany pupil Ryana bardzo przeżywał rozstanie z właścicielem. Zestresowana suczka, stojąca na szpitalnym łóżku nie do końca chyba rozumie, dlaczego jej pan leży bez ruchu. Brakuje jej jego zainteresowania i bliskości. Nic dziwnego, że wideo rozczuliło internautów z niemal całego świata, a o wzruszającym pożegnaniu piszą wszystkie największe media. 

Siostra mężczyzny uspokaja internautów i zapewnia ich, że o los Mollie mogą być spokojni. Suczka zostanie z rodziną Ryana, bo od zawsze jest traktowana jak jej pełnoprawny członek. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów