Wzięli udział w sesji zdjęciowej z okazji zerwania. Ich fotografie stały się wiralem

Redakcja 23.02.2017
Harrison Bach
Fotografia: William Depew/Twitter.com

Chcieli zażartować, ale wszystko wymknęło się spod kontroli. Sieć uwielbia dramaty.

Harrison Bach rozstał się ze swoją dziewczyną Jackie w 2015 roku. Po upływie roku spotkali się ponownie, aby upamiętnić swoje zerwanie sesją zdjęciową. Byli parą 3 i pół roku, nic więc dziwnego, że tak bardzo przeżyli zmianę, szczególnie że ich związek rozpadł się tylko i wyłącznie przez dzielące ich kilometry. 

Harrison nosił się z pomysłem uwiecznienia tego tragicznego wydarzenia przez kilka miesięcy. Tak jak niektórzy robią fotorelację z pogrzebu, albo imprezę z okazji rozwodu. Każdy sposób na odreagowanie i każda pamiątka jest dobra.

Bach obserwował galerie znajomych par zamieszczane w mediach społecznościowych, na których zakochani przytulają się i uśmiechają w słońcu. Postanowił, że zrobi coś odwrotnego. Skontaktował się z Jackie i kiedy wybiła godzina spotkania rozstawił aparat, ustawił samowyzwalacz i byli kochankowie rozpoczęli słynną już sesję.

Harrison Bach
Fotografia: William Depew/Twitter.com
Harrison Bach
Fotografia: William Depew/Twitter.com

Śmiech przez łzy

Na początku to było zabawne, dogadywaliśmy się bardzo dobrze. Mimo że na początku udawaliśmy emocje, potem obudziły się w nas prawdziwe uczucia i naprawdę zrobiło nam się smutno – powiedział w rozmowie z serwisem Mashable.com Harrison Bach. Jackie przyznała, że sesja pomogła jej przypomnieć sobie, dlaczego zakochała się w Harrisonie.

Kiedy 20 lutego 2017 roku mężczyzna opublikował swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, te natychmiast stały się viralem. Jak przyznał Harrison, przesłanie sesji zostało źle odebrane i wymknęło się spod kontroli. Ludzie zaczęli traktować ich żart jak memy o dramatycznej miłości. A przecież to miała być tylko zabawa, puszczenie oka do internautów, gratka dla fanów ironii.

Harrison Bach
Fotografia: William Depew/Twitter.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów