Wzięli ślub, jednak nie planują dzieci. Dlaczego? Z wyjaśnieniem Lary Gessler utożsami się wiele par

Anna Respondek 11.09.2017
Lara Gessler z mężem
Fotografia: Instagram/lara_gessler

Czy jej partner myśli tak samo?

W tym miesiącu Lara Gessler wyszła za mąż za swojego partnera Pawła. Ślub i wesele były utrzymane w stylu boho, a impreza odbyła się w lasku sosnowym. Zdjęciami z tego wydarzenia pochwaliła się matka młodej kucharki, Magdalena Gessler i inni goście weselni. 

W wywiadzie udzielonym tygodnikowi "Twoje Imperium" Lara nie kryje radości z tego co się wydarzyło i otwarcie opowiada o swoich planach, które nie są aż tak oczywiste. Jak przyznaje córka sławnej kucharki, nie będzie ślubu kościelnego. Nie planuje również zmiany nazwiska. 

Nie było ślubu kościelnego i nie będzie. Oboje zostaliśmy przy swoich nazwiskach. Podróż się szykuje, ale jeszcze nie w tej chwili - powiedziała.

Dziennikarka zapytała ją również o plany rodzicielskie. Młoda mężatka bez zahamowań wyznała, że na razie nie ma takich planów, a ślub nic w tym temacie nie zmienia. 

Żyjemy w kraju na tyle nowoczesnym, że nie trzeba myśleć aż tak sztampowo: jeśli jest ślub to potem musza być także dzieci. Niczego z mężem nie planujemy. Ślub wzięliśmy po to, by być bliżej siebie i tak naprawdę tylko po to - wyjaśniła. 

Myślicie, że takie wyznanie kogoś jeszcze zadziwi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów