Im starsi, tym lepsi? Nowe wyzwanie internetowe dowodzi, że upływ lat może przynieść wiele korzyści

Redakcja 27.03.2018
Metamorfoza 2012vs2018
Fotografia: twitter.com / @hannahknxght

Sieć obiegło wyzwanie #2012vs2018. Internauci dzielą się spektakularnymi metamorfozami i dowodzą, że upływ lat to nie zawsze powód do smutku.

Hans Christian Andersen opisał kiedyś historię o odtrąconym „Brzydkim kaczątku”, które po wielu nieprzyjemnych przygodach przeistoczyło się w dostojnego łabędzia. Tak naprawdę to historia jakich wiele. Udowodniło to najnowsze internetowe wyzwanie.

Zobacz takżeCo się dzieje z Antonio Banderasem? Łamacz kobiecych serc nie przypomina siebie

W ostatnich dniach na Twitterze pojawił się hashtag, który pokazuje internautom, że upływ lat działa często na ich korzyść. Nie wszyscy tracą z wiekiem urok. Trend #2012vs2018 dowodzi wręcz, że wielu jest jak wino – im starsi, tym lepsi. Miłośnicy mediów społecznościowych z całego świata łączą się w wyzwaniu i publikują w sieci dwa zdjęcia – jedno aktualne i jedno sprzed 6 lat.

Już zapomniałem, jak źle wtedy wyglądałem – przyznał jeden z internautów.

Wyniki wyzwania są co najmniej zaskakujące. Spektakularne metamorfozy, niespodziewane zmiany modowych i makijażowych trendów czy przeróżne fazy młodzieńczego buntu uwiecznione na fotografiach opanowały sieć. Internauci są zdumieni, że ich wizerunek może ulec tak ogromnym zmianom w przeciągu zaledwie 6 lat.

Zobacz także: W ciąży przytyła 120 kilogramów. Miała wyjątkową motywację do zmian

Zobacz w poniższej galerii niezwykłe metamorfozy internautów biorących udział w wyzwaniu #2012vs2018:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów