Żona Stocha zachwyciła na Gali Mistrzów Sportu. To, co powiedział do niej skoczek poruszyło widzów

Anna Respondek 08.01.2018
Kamil Stoch
Fotografia: Youtube/Polsat

Za swoje zachowanie otrzymał gromkie brawa. 

Kamil Stoch miał niezwykły początek roku. W sobotę 6 stycznia wygrał Turnieju Czterech Skoczni i jako drugi w historii skoczek, zaraz po Svenie Hannawaldzie, wygrał wszystkie cztery konkursy. Tego samego dnia, podczas 83. Gali Mistrzów Sportu, został wybrany "Najlepszym Sportowcem 2017 roku".

Niestety Stoch nie mógł osobiście odebrać nagrody, ponieważ jeszcze przebywał w Austrii. Na scenie w jego imieniu pojawiła się jego żona Ewa Bilan-Stoch, która przyznała, że to niezwykle stresujące wydarzenie.

Zapytałam Kamila, czy wolałby wystąpić tu przed państwem, czy wziąć udział w ostatnim konkursie "TCS". Powiedział, że sto razy bardziej wolałby skakać. Teraz to rozumiem, to spory stres - powiedziała ze sceny.

Kamilowi udało się połączyć z Polską, aby powiedzieć kilka słów. W podziękowaniach skierowanych do wielu osób po raz kolejny pokazał jak skromną i sympatyczną jest osobą. Ale przede wszystkim pokazał, jak bardzo kocha swoją żonę. Takiego wyznania miłości nie spodziewał się nikt. 

Przepraszam za swój wygląd, ale wróciłem pół godziny temu ze skoczni, ale i tak Ewuniu kocham Cię - powiedział. 

Później Stoch podziękował całemu sztabowi i wszystkim ludziom, którzy go wspierają, po raz kolejny nawiązując do swojej żony. 

Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję od swojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, która jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją najlepszą wizytówką - zapewnił. 

Fani skoczka również komplementowali jego piękną żonę, którą Stoch pochwalił się w mediach społecznościowych. 

Pani Ewa to jest piękna kobieta, normalna, naturalna, nie lansuje się na każdym kroku, wrodzona klasa i styl. Kamil miał rację, że jego żona błyszczała na gali.

Pani Ewa wyglądała rewelacyjnie, ten akcent góralski i "czerwone korale". Dla mnie bomba. Szyk i elegancja. Uwielbiam ten styl - pisali pod postem skoczka.

Podobała się Wam stylizacja żony Stocha? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów