Wyszły na ulicę w skąpej bieliźnie. Udowodniły, że piękno nie ma rozmiaru

Martyna Wojciechowska 02.03.2018
Modelki plus size
Fotografia: Instagram.com/bodypositivecatwalk

Te dziewczyny mają już dosyć wychudzonych modelek na wybiegach. Kobiece krągłości są sexy!

W trakcie Mediolańskiego Tygodnia Mody miało miejsce niecodzienne wydarzenie. 25 Włoszek postanowiło wyjść na ulice w samej bieliźnie, by przeciwstawić się narzucanym przez branżę mody kanonom piękna. Ashley Graham i Kate Upton byłyby z nich dumne.

Zobacz także: Tyszka krytykuje modelki plus size. Jego słowa mogą urazić wszystkie kobiety o krąglejszych kształtach

Odważne kobiety dumnie kroczyły w czarnej bieliźnie w ramach akcji #BodyPositiveCatwalk, a przyglądający się im przechodnie nie kryli zaskoczenia. Wśród modelek pojawiła się Laura Brioschi, jedna z popularnych włoskich influencerek.

Włoszki też wspierają ruch body positive

Dziewczyny otwarcie przyznają, że nie wstydzą się pokazywać swoich kształtów. Lubią swoje niedoskonałości i chętnie o nich mówią.

Pod ubraniami można schować cellulit i rozstępy, ale my nie mamy nic do ukrycia - napisała Laura Brioshi na swoim blogu.

Nawet niska temperatura nie była w stanie pokrzyżować im planów. Modelki plus size prezentujące swoje wdzięki przed Katedrą w Mediolanie rozgrzały publiczność do czerwoności.

Jak oceniacie ten pomysł? My jesteśmy pod wrażeniem. Przypomnijmy, że to nie pierwsza tego typu akcja. W 2017 roku podobne wydarzenia zorganizowano też w Londynie i  Nowym Jorku.

Zobacz także: Internauci oburzeni reklamą rajstop plus size. "To musiał być pomysł mężczyzn". Wystarczy spojrzeć na zdjęcie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów