Wyszło na jaw, kim jest nowa dziewczyna Colina Farrella. Co na to Alicja Bachleda-Curuś?

Katarzyna Leszczyńska 19.01.2018
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
Fotografia: EAST NEWS

Media donoszą, że obie panie się znają.

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś rozstali się w 2010 roku, zaraz po narodzinach ich syna, Henry’ego Tadeusza. Między nimi zaiskrzyło na planie filmu „Ondine”. I choć drogi obojga rozeszły się, nadal muszą pozostawać w kontakcie ze względu na dziecko. Media co jakiś czas rozpisują się na temat nowego związku Alicji Bachledy-Curuś z Marcinem Gortatem, ostatnio nawet były podejrzenia o tym, że zdecydowali się na zaręczyny. Colin Farrell natomiast ostatnio w końcu był widziany z nową partnerką. Wiadomo już, kim jest jego wybranka.

Zobacz także: Fani dopatrzyli się na zdjęciu Gortata i Bachledy-Curuś dowodu na zaręczyny. Ten komentarz nie pozostawia wątpliwości

Okazuje się, że Colin Farrell od dwóch lat spotyka się z Kelly McNamara. Jego wybranka pracuje przy obsłudze menedżerskiej zespołu U2. Para widziana w jednej z restauracji w Los Angeles, gdy trzymali się za ręce. Potem wspólnie wyszli, cały czas w uścisku dłoni. Pozostająca do tej pory w tajemnicy tożsamość ukochanej Farrella przestała być już zatem zagadką.  

Alicja Bachleda-Curuś i nowa ukochana Farrella

Jak się okazuje, Alicja Bachleda-Curuś zna nową ukochaną Colina Farrella. Podczas gdy zazwyczaj byłe partnerki nie pozostają w dobrych relacjach z nowymi, sytuacja w przypadku Alicji może zaskoczyć. Jak donosi magazyn „Życie na gorąco” obie panie poznały się dawno temu. Informatorzy tygodnika donoszą, że Alicja nie ma problemu z nową ukochaną aktora, wręcz przeciwnie, cieszy się, że układa sobie życie i życzy mu dużo szczęścia.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś zapytana o obecne relacje z Farrellem i alimenty. Odpowiedź może zaskoczyć

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
Fotografia: EAST NEWS
Alicja Bachleda-Curuś i Henry Tadeusz
Fotografia: Instagram/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś i Henry Tadeusz na meczu Marcina Gortata
Fotografia: Instagram/alicjabc
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów