Jest wyrok w sprawie Rosati i Śmigielskiego. Przy kim zostaje dziecko?

Hanna Skowron 01.06.2019
Weronika Rosati
Fotografia: Instagram.com/weronikarosati

Rosati nie ukrywa, że kosztowało ją to dużo nerwów. Gwiazda cieszy się z decyzji sądu.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski ostatnio spotkali się na sali sądowej. Przypomnijmy, że aktorka domagała się odebrania praw rodzicielskich ojcu dziecka oraz rozpoczęła walkę o alimenty. W końcu gwiazda poinformowała o wyroku sądu.

Decyzja sądu w sprawie opieki nad dzieckiem Rosati i Śmigielskiego

O konflikcie między Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim do dziś mówi cała Polska. Wszystko zaczęło się od głośnego wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym aktorka wyznała, że były partner ją bił, poniżał i wyśmiewał.

Weronika Rosati tuż po rozprawie sądowej zamieściła na Instagramie post, w którym poinformowała o decyzji sądu w sprawie ich córki. Jak się okazuje, sąd przydzielił aktorce całkowitą opiekę nad Elizabeth i częściowo ograniczył ją Robertowi Śmigielskiemu.

Sąd uszanował moją prośbę: całkowita opieka została przydzielona mi matce częściowo ograniczając ją ojcu tak jak wnioskowałam. Ma on prawo do wizyt w mojej obecności i kuratora. Nie mam zakazu wyjazdu z dzieckiem, miejsce pobytu dziecka jest przy matce, gdziekolwiek jestem. Przyznam że stres związany ze sprawami sądowymi i walką o dobro mojego dziecka był i jest naprawdę ogromny. Najważniejsze jest dla mnie że wiem że dziecko jest ze mną i bezpieczne. To ważny dzień

W komentarzach pod postem Weroniki znalazło się mnóstwo gratulacji od fanek i polskich celebrytek, m.in. Natalii Siwiec i Maffashion.

Brawo!!! Dobro dziecka jest najważniejsze! Szkoda ze niektórzy „ojcowie” tego nie praktykują. Bardzo się cieszę ze wszystko się dobrze skończyło.

Gratuluję! Ciesze się razem z Tobą, to dużo! ja cały czas jeszcze czekam...

Gratulacje, doskonale wiem ile to kosztuje nerwów.

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów