Groźny wypadek w "Top Model"! Jedna z uczestniczek doznała kontuzji

"Top Model" jurorzy na konferencji TVN: Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Marcin Tyszka
Fotografia: Jan BIELECKI/East News

Przerażający wypadek w "Top Model"! Jedna z uczestniczek doznała kontuzji, a o jej losie musieli zdecydować medycy.

Za nami kolejny odcinek programu "Top Model". Tym razem nie zabrakło ogromnych emocji. Można wręcz powiedzieć, że były krew, pot i łzy. Okazuje się bowiem, że uczestnicy musieli poradzić sobie z prawdziwym wyzwaniem i zapozować w sesji sportowej. Jurorzy wystawili ich na prawdziwie katorżniczą pracę na siłowni, a także pokonanie własnych słabości podczas sesji na linach. Te wyzwania zakończyły się jednak tragicznie dla jednej z uczestniczek. Na planie doszło do poważnego wypadku, w związku z czym o losie jednej z uczestniczek musieli zadecydować medycy.

Zobacz także: Seksistowski komentarz Patrycji Markowskiej w "Top Model". Tego nikt się po niej nie spodziewał! 

Wypadek w programie "Top Model"! Wiemy, kto odpadł w ostatnim odcinku

Maja Siwik od pewnego czasu skarżyła się na ból biodra. Wymagające wyzwania, którym musiała sprostać w programie, okazały się dla niej bardzo wyczerpujące. 

W ostatnim odcinku, gdy przeszła po wybiegu pełnym wody, upadła na chore biodro. To zakończyło się tragicznie. Na plan zostali wezwani medycy, którzy musieli zadecydować o jej dalszych losach w programie. Na szczęście uraz okazał się niegroźny.

Powierzchniowy uraz biodra i uda, będę żyła - skomentowała po czasie, gdy ból i emocje opadły. 

Ten odcinek był naprawdę emocjonujący! Uczestnicy musieli dosłownie podjąć rękawicę i stanęli przed sportowym wyzwaniem. W sesji wspomagał ich gość specjalny, którym tym razem była Joanna Jędrzejczyk! Sportowe wyczyny przy niej tym bardziej były ważne dla uczestników.  

Ostatecznie to nie Maja pożegnała się z programem. Jurorzy zdecydowali, że w tym odcinku najlepszy był Dominik, najsłabiej natomiast poradziła sobie Gracja Kalibabka i to ona musiała opuścić dom modeli. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska miała poważny wypadek na planie programu! "Nie mogłam chodzić"

Chciałbyś zostać uczestnikiem "Top Model"? A może wolałbyś wystąpić w innym show? Sprawdź, w którym sprawdziłbyś się najlepiej!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów