Tragedia na koncercie Backstreet Boys. Kilkanaście osób trafiło do szpitala po zawaleniu się metalowej konstrukcji

Anna Respondek 20.08.2018
Backstreet Boys
Fotografia: Instagram/Backstreet Boys

Ze względu na wypadek koncert zespołu został odwołany. 

Zespół Backstreet Boys po wielu latach przerwy ponownie powróciła na scenę. Ich koncerty cieszą się dużym powodzeniem, a hity z lat 90. zna niemalże każdy. Niestety przed ich ostatnim występem doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego kilkanaście osób trafiło do szpitala. 

Zobacz także: George Clooney miał wypadek. Zdarzenia zarejestrowała kamera

Wypadek na koncercie Backstreet Boys

Grupa Backsteet Boys miała zagrać koncert w Thackerville, w stanie Oklahoma. Niestety na krótko przed rozpoczęciem występu na część osób czekających w kolejce spadły metalowe elementy. Powodem zawalenia się konstrukcji był silny wiatr i deszcz. Ochrona natychmiastowo podjęła środki ostrożności i zaczęła ewakuację, niestety wiele osób zlekceważyło zagrożenie. 

Ochrona koncertu rozpoczęła ewakuację, gdy tylko zauważono pierwsze pioruny. Niestety około 150 osób nie zważało na jej ostrzeżenia - w CNN wyjaśniła przedstawicielka reprezentująca właściciela działki, na której miało odbyć się wydarzenia. 

W wyniku wypadku do szpitala trafiło kilkanaście osób. Część została przetransportowana do karetek za pomocą noszy. Koncerty zespołu zostały przełożone na inny termin. 

Zobacz także: Dostają się do mieszkań i krążą po balkonach. Inwazja latających mrówek w Polsce

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów