Kim była kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Nowe ustalenia w sprawie wypadku

Zuzanna Morska 21.08.2019
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Piotr Woźniak-Starak wciąż jest poszukiwany. Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie wypadku producenta filmowego. Wiemy, kim była kobieta, z którą płynął motorówką po jeziorze Kisajno.

Od niedzielnego poranka trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka - znanego producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak, który uległ wypadkowi na jeziorze Kisajno. Mężczyzna wypadł za burtę motorówki, którą pływał po jeziorze w nocy z soboty na niedzielę. Towarzyszyła mu tajemnicza 27-letnia kobieta. Media dotarły do informacji na jej temat.

Kobieta, z którą płynął Piotr Woźniak-Starak

Na miejscu wypadku znajdują się policja, prokuratura i płetwonurkowie. Już czwartą dobę poszukują oni Piotra Woźniaka-Staraka, który uległ wypadkowi na jednym z mazurskich jezior.

Z ustaleń policji wynika, że Woźniak-Starak płynął motorówką z 27-letnią mieszkanką Łodzi. Od razu ją przesłuchano i wyznała, że podczas wykonywania gwałtownego manewru łodzią, zarówno ona, jak i Woźniak-Starak, z niej wypadli. Kobiecie udało się przepłynąć ok. 100 m i bezpiecznie dotrzeć do brzegu. Mężczyzny nie znaleziono.

Kim jest kobieta, z którą pływał Woźniak-Starak? Z ustaleń portalu Wirtualna Polska wynika, że pasierb miliardera płynął tej nocy motorówką z 27-letnią Ewą, która na co dzień mieszka w Łodzi. Kobieta zna się na żeglarstwie - od lat związana jest z tą branżą, prowadzi kursy i szkolenia żeglarskie, a także pracuje jako instruktor. Dziennikarze serwisu WP ustalili również - na podstawie mediów społecznościowych - że 27-latka pracuje w jednej z mazurskich restauracji. Lubi też podróżować.

Zobacz także: Przyjaciele i fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak po zaginięciu jej męża!

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Przypominamy, że do wypadku Woźniaka-Staraka doszło w nocy z soboty na niedzielę. Początkowo media podawały informację o tym, że to rybacy mieli zawiadomić policję o hałasującej na jeziorze Kisajno łódce, która mogła zakłócać spokój żeglarzy.

Radiozet.pl dotarło jednak do świadka całego zdarzenia. Twierdzi on, że już ok. 2 w nocy zgłaszał policji incydent na jeziorze Kisajno. Mężczyzna widział łódkę, która kręciła się po jeziorze tak, jakby nikt nie miał nad nią kontroli. I choć zadzwonił pod numer alarmowy o 2 w nocy, dopiero 2 godziny później patrol pojawił się na miejscu.

Świadek cały czas wypatrywał łódki przez lornetkę. Zaznaczył też, że nie widział na niej ludzi i nie słyszał także wołania o pomoc. Dopiero o 4 na miejscu zdarzenia pojawiły się służby.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów