Niepokojące informacje w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Media: "Biały proszek w motorówce"

Zuzanna Morska 21.08.2019
Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zaginął w niedzielę na jeziorze Kisajno. Policja poszukuje producenta filmowego, a w mediach w tym czasie pojawiają się kolejne niepokojące informacje.

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z soboty na niedzielę wypadł z motorówki płynącej po jeziorze Kisajno. Mężczyźnie towarzyszyła 27-letnia kobieta, której po wypadku udało się dopłynąć do brzegu.

Producent filmowy poszukiwany jest już czwartą dobę. Do tej pory w akcji brali udział policjanci, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, strażacy z Giżycka i specjaliści z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Media: "Biały proszek w motorówce"

Na temat wypadku Piotra Woźniaka-Staraka pojawia się coraz więcej spekulacji. Z ustaleń policji wynika, że Woźniak-Starak płynął motorówką z 27-letnią mieszkanką Łodzi. Od razu ją przesłuchano i wyznała, że podczas wykonywania gwałtownego manewru łodzią, zarówno ona, jak i Woźniak-Starak, z niej wypadli. Kobiecie udało się przepłynąć ok. 100 m i bezpiecznie dotrzeć do brzegu. Mężczyzny nadal nie odnaleziono. 

Do mediów zgłosił się również świadek całego wydarzenia, który w rozmowie z portalem Radiozet.pl zdradził, że miał widzieć dziwnie zachowującą się łódkę na jeziorze Kisajno już o 2 w nocy i wtedy też zadzwonił po pomoc. Służby dotarły na miejsce jednak dopiero o 4 nad ranem.

Jak podaje portal Wirtualna Polska, jego reporterzy mieli dotrzeć do kolejnej niepokojącej informacji. Dziennikarze, powołując się na swoje źródło w prokuraturze, podają, że na łódce Piotra Woźniaka-Staraka śledczy mieli znaleźć biały proszek. Nie ma jednak potwierdzenia, że były to narkotyki.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów