Wypadek Dody na koncercie w Olsztynie. "Mam duży problem z ręką"

Doda miała wypadek na koncercie.
Fotografia: Piotr Fotek/REPORTER

Ten koncert Dody w Olsztynie nie należał do najbardziej udanych. Gwiazda miała groźnie wyglądający wypadek.

Doda miała wypadek na koncercie w Olsztynie. Wokalistka spadła ze sceny z wysokości 3 metrów. O groźnie wyglądającym wydarzeniu opowiedziała swoim fanom w relacji na Instagramie. Przyznała, że przez upadek ma bardzo duży problem z ręką. Chwilę później doszły kolejne komplikacje związane z organizacją wydarzenia.

Doda miała wypadek na koncercie

Przez błąd ekipy technicznej wokalistka przeżyła prawdziwe chwile grozy.

Daliśmy bardzo dużo energii, ale muszę dzisiaj dać szybciutko autografy, ponieważ mam bardzo duży problem z ręką, bo dzisiaj mój menadżer koncertowy nie dopilnował podestu i spadłam z trzech metrów po raz kolejny, gdyż ułamała się barierka - przekazała fanom w swojej relacji na InstaStory.

Nie był to jednak koniec problemów. Jak się okazało, ochrona wyprosiła fanów Dody z amfiteatru, jeszcze zanim wokalistka zdążyła rozdać autografy.

Chciałbym bardzo przeprosić fanów Dody za nieporozumienie, jakie wynikło i zostali państwo wyproszeni z amfiteatru. Nastąpiło to ze względów bezpieczeństwa, ponieważ była demontowana scena. Ochrona nie podała informacji, że artystki nie ma w amfiteatrze. Artystka czekała i była gotowa do rozdawania autografów - tłumaczył na relacji Doroty Rabczewskiej na Instagramie jeden z organizatorów imprezy.

Ci fani, którzy wrócili do domu bez autografu swojej idolki, byli naprawdę rozczarowani. Ostatecznie Dodzie udało spotkać się tylko z najwytrwalszymi, którzy czekali na nią przed amfiteatrem.

Doda miała wypadek.
Fotografia: instagram.com @dodaqueen

Zobacz także: Mieszkanie Dody do wynajęcia. Cena za nocleg jest kosmiczna

Która piosenka idealnie opisuje twój los? Być może jeden z licznych utworów Dody?

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów