Wyciekły zdjęcia z akademika księcia Harry'ego. A na plakacie... znana aktorka!

Magdalena Barszczak 31.08.2018
uśmiechnięty książę Harry
Fotografia: REMKO DE WAAL/AFP/EAST NEWS

Gwiazda w zabawny sposób odniosła się do sytuacji w mediach społecznościowych.

Do sieci trafiły archiwalne zdjęcia przedstawiające pokój Harry'ego, gdy był nastolatkiem. Fotografie pochodzą z czasów, gdy książę uczęszczał do college'u w Eton. Przy okazji możemy się dowiedzieć, jakie były sympatie niepokornego rudzielca, bo jedną ze ścian pomieszczenia zdobi... zdjęcie znanej aktorki!

Zobacz także: 

Plakat z Halle Berry na archiwalnych zdjęciach księcia Harry'ego

Pokój księcia przypomina typowy pokój nastolatka. Panuje w nim uroczy nieład. Nie brakuje sprzętu audio, książek i plakatów gwiazd. Na biurku Harry'ego stoi ramka ze zdjęciem księżnej Diany, jednak centralne miejsce w pomieszczeniu zajmuje... plakat ze zdjęciem Halle Berry. Czyżby książę się w niej podkochiwał, będąc nastolatkiem?

W internecie nic nie ginie, zdjęcie dotarło więc do gwiazdy, uznanej w 2008 przez magazyn „Esquire” za najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietę. Aktorka publikację skomentowała w zabawny sposób.

Ok, książę Harry, widzę cię - napisała na Twitterze.

Berry oznaczyła też Missy Elliott, która również ozdobiła ścianę w pokoju Harry'ego, jednak w nieco bardziej wyzywającej pozie. 

Zdjęcia pokoju księcia Harry'ego pochodzą prawdopodobnie z 2003 roku. Wnuk królowej Elżbiety miał wtedy 19 lat i był na drugim roku Eton College, prestiżowej szkoły męskiej. Halle Berry była wówczas bardzo popularna. Rok wcześniej zdobyła Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Czekając na wyrok".

Zobacz także: 52-letnia Halle Berry pozuje bez stanika. Gorące ujęcie podbija internet

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów