Wyciekły prywatne maile Deppa. Część o Amber nie stawia go w dobrym świetle

Redakcja 22.06.2017
Johnny Depp
Fotografia: East News

Do sieci wyciekły e-maile aktora, które stawiają go w niekorzystnym świetle. 

Kłopotów Johnny'ego Deppa ciąg dalszy. Mimo że od głośnego rozwodu z Amber Heard i oskarżeniom o stosowanie wobec niej przemocy minął już rok, hollywoodzki aktor wciąż jest na świeczniku. Wszystko za sprawą kolejnych informacji, które przedostają się do mediów.

Do sieci wyciekły prywatne e-maile, które Johnny Depp miał wymieniać z firmą The Management Group, która miała "opiekować się" jego finansami. Z korespondencji z doradcą Joelem Mandelem wynika nie tylko fakt, że aktor prowadził dość rozrzutny tryb życia, ale również, że jego zapewnienia dotyczące niestosowania przemocy wobec żony, mogą być niezgodne z prawdą. 

Zgodnie z dokumentacją sprawy, która wpłynęła do sadu w tym tygodniu, zespół managerów Deppa był poinformowany długo po sprawie przez różne osoby związane z obsługą i ochroną domu, ze Depp miał zmienne nastroje i czasami dochodziło do fizycznych incydentów z Heard. Mandel został również później poinformowany, że Depp brutalnie kopnął Heard podczas incydentu, który miał miejsce w 2014 roku - czytamy na Thehollywoodgossip.com.

Amber Heard
Fotografia: East News

Amber Heard

Johnny Depp na skraju bankructwa? 

Przy okazji problemów w małżeństwie, świat dowiedział się również o poważnych problemach finansowych aktora. Depp winę za fakt, że stoi na granicy bankructwa zrzucił na wspomnianą wcześniej firmę The Management Group, która miała doradzać mu w kwestiach finansowych. Aktor oskarżył ich o niewłaściwe rozporządzanie majątkiem i domaga się 25 milionów dolarów odszkodowania.

Teraz Johnny Depp może mieć poważne kłopoty, bo do sieci wyciekły e-maile, które miał wymieniać ze swoim doradcą, Joelem Mandelem, który prosił go, aby spojrzał realistycznie na swoje zarobki i o to, aby wspólnie przemyśleli z czego mógłby zrezygnować. Z e-maili wynika bowiem, że aktor prowadził dość rozrzutny tryb życia. Co ważne, wiadomości datowane są na 2009 rok. 

Robię wszystko co w mojej mocy w kwestii wakacyjnych wydatków, ale tylko tyle mogę zrobić, ponieważ muszę zapewnić moim dzieciom i rodzinie tak dobre Boże Narodzenie, jak tylko to możliwe, z oczywistych powodów - miał napisać Johnny Depp, a jego wypowiedź przytacza Businessinsider.com.

Dalej Depp odniósł się do kwestii lotów prywatnym samolotem. Stwierdził, że komercyjne loty z paparazzi na pokładzie nie wchodzą w grę, bo byłby to "pie*rzony koszmar monumentalnych proporcji"

Jak podaje Businessinsider.com, Depp nie wydawał się szczególnie zaniepokojony ostrzeżeniami doradców. Firma miała wielokrotnie informować zarówno Deppa jak i menadżera Christi Dembrowski, a także prawnika aktora o jego sytuacji finansowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Johnny Depp był dobrej myśli, bo chętnie wyliczał, ile pieniędzy zarobi w nadchodzącym roku.  

Amber Heard i Johnny Depp
Fotografia: East News

Amber Heard i Johnny Depp

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów