Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Została wyróżniana po raz piąty

Redakcja 20.04.2017
Julia Roberts
Fotografia: Fotogarfia: East News

Pierwszy raz aktorka otrzymała tytuł "najpiękniejszej" 26 lat temu. 

Magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę świata uznał Julię Roberts

Aktorka po raz pierwszy tytuł "najpiękniejszej" otrzymała w 1991 roku. Kolejne wyróżnienia przyznano jej w 2000, 2005 i 2010 roku. Tegoroczne jest rekordem w historii rankingu. Nikt wcześniej nie został wyróżniony przez amerykański magazyn aż pięć razy. 

Roberts nie kryła zaskoczenia werdyktem i w rozmowie z People.com przyznała, że duży wpływ na jej życie miała rola w filmie "Pretty Woman". Po wielkim sukcesie produkcji, która na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 roku, aktorka została doceniona i zagrała w wielu doskonałych filmach. Wśród nich trudno nie wymienić takich produkcji jak "Uciekająca panna młoda", "Notting Hill", czy chociażby "Erin Brockovich", za którą dostała Oscara. 

Julia Roberts na okładce magazynu "People"
Fotografia: www.instagram.com/people/

Julia Roberts na okładce magazynu "People"

Najpiękniejsi

Jak widać, plotki o trudnym charakterze gwiazdy nie przeszkodziły jej w zdobyciu kolejnego tytułu najpiękniejszej kobiety świata. Ranking już od wielu lat cieszy się dużą popularnością, a wiele gwiazd marzy o tym, aby to właśnie je wyróżnił amerykański magazyn.

Poza Roberts, w ubiegłych latach tytuł "najpiękniejszej" zdobyły także Michelle Pfeiffer (jako pierwsza w 1990 roku), Kate Hudson, Sandra Bullock, Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, czy chociażby Beyonce. Jedynymi mężczyznami, który zostali wyróżnieni w rankingu "najpiękniejszych ludzi" są Mel Gibson, Tom Cruise i Leonardo DiCaprio. 

Julia Roberts
Fotografia: East News

Julia Roberts

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów