Wybrali najseksowniejszą kobietę na świecie. Hollywoodzki aktor ma powody do dumy

Redakcja 26.05.2017
Hailey Baldwin
Fotografia: ONS

Modelka w rankingu pokonała 99 niezwykle pięknych i seksownych kobiet. 

Hailey Baldwin została doceniona przez magazyn "Maxim", który uznał, że jest najseksowniejszą kobietą na świecie. 

Dwudziestoletnia modelka jest córką aktora, Stephena Baldwina. W rankingu stu najseksowniejszych kobiet na świecie, wyprzedziła między innymi Katy Perry, Gigi i Bellę Hadid, Margot Robbie, czy chociażby Alicię Vikander. 

Hailey Baldwin karierę modelki rozpoczęła, gdy miała 17 lat. Na swoim koncie ma już sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak "Vogue", "Elle", "V". Gdy dowiedziała się, że to ona znalazła się na szczycie zestawienia najseksowniejszych kobiet, nie była przygotowana do udzielania wywiadu. Bez makijażu i z mokrymi włosami prezentowała się niezwykle naturalnie. Nie pozostawiła jednak tego faktu bez komentarza. 

Wiem, to przytłaczające. Właśnie wyszłam spod prysznica - zażartowała Hailey Baldwin, a jej wypowiedź przytacza Maxim.com.

Okładka "Maxim"
Fotografia: www.instagram.com/haileybaldwin/?hl=pl

Okładka "Maxim"

Nie tylko modelka 

Choć Hailey Baldwin jest przede wszystkim modelką, teraz zmierzy się z nową rolą. Będzie prowadzącą show "Drop the Mic", w którym celebryci walczyć będą w rapowych bitwach. Program na antenie TBS zadebiutuje już jesienią tego roku. 

Hailey Baldwin jest też osobą religijną. Mimo że jej zdjęcia bywają naprawdę odważne i seksowne, modelka przekonuje, że żyje zgodnie z zasadami wiary. 

Jestem osobą dość wierzącą. Chodzę do kościoła. Ostatniej nocy byłam w domu pastora i z jego żoną i dziećmi graliśmy w planszówki - powiedziała Hailey Baldwin w rozmowie z Maxim.com. 

Modelka jest niezwykle popularna, a wielu mężczyzn marzy o tym, aby pojawić się u jej boku. Ten temat szczególnie zainteresował dziennikarza "Maxim", który starał się dowiedzieć, czy serce modelki jest zajęte. Hailey Baldwin choć nie przyznała, że jest zakochana, z uśmiechem na ustach powiedziała, że "randkowanie jest dziwne, ale bardzo zabawne"

Hailey Baldwin
Fotografia: ONS

Hailey Baldwin

Hailey Baldwin
Fotografia: ONS

Hailey Baldwin

Hailey Baldwin
Fotografia: www.instagram.com/haileybaldwin/?hl=pl

Hailey Baldwin

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów