Wybory parlamentarne 2019. Zobaczcie, jak głosowały gwiazdy!

Julita Buczek 14.10.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Gwiazdy do udziału w wyborach parlamentarnych namawiały swoich fanów już od kilku miesięcy. 13 października wielu celebrytów wzięło udział w głosowaniu i pochwaliło się tym w social mediach.

13 października 2019 roku odbyły się w Polsce wybory parlamentarne. W głosowaniu wzięło udział bardzo dużo gwiazd, które pochwaliły się zdjęciami przy urnach wyborczych.

Sprawdźcie, kto pojawił się w lokalach wyborczych.

Wybory parlamentarne 2019 - gwiazdy głosują

Na kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi ruszyła bardzo duża kampania, która zachęcała do głosowania. Wzięło w niej udział bardzo dużo znanych twarzy, które zachęcały swoich obserwatorów do udziału w wyborach. Okazuje się, że apel gwiazd powiódł się. Według sondażu IPSOS frekwencja wyborcza wyniosła 61,1%. To najwyższy wynik od częściowo wolnych wyborów parlamentarnych, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku.

13 października na instagramowych kontach wielu gwiazd i celebrytów pojawiły się pamiątkowe fotografie z lokali wyborczych. W wyborach parlamentarnych 2019 wzięli udział między innymi: Piotr Stramowski, Kinga Rusin, Maja Bohosiewicz, Marcin Gortat czy Małgorzata Rozenek-Majdan

Co sądzicie o takich publikacjach w sieci?

Zobacz także: Małgorzata Foremniak udzieliła szczerego wywiadu na temat samotności. Opowiedziała o byciu singielką

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów