Michał Wiśniewski oburzył wszystkich ostatnim koncertem. Seksistowskie żarty w kierunku wokalistki to dopiero początek

Julia Pandecka 05.06.2019
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska na scenie podczas występu zespołu Ich Troje
Fotografia: Łukasz Solski/East News

Michał Wiśniewski pozwolił sobie na bardzo wulgarne żarty podczas ostatniego koncertu. Całą sprawę skomentowała prawniczka Ich Troje.

Zespół Ich Troje w miniony weekend wystąpił na juwenaliach w Białymstoku. Michał Wiśniewski znany jest z tego, że stara się robić ogromne show podczas swoich występów. Tak było i tym razem, jednak białostocki koncert Ich Troje będzie zapamiętany nie ze względów artystycznych. Wiśniewski pozwolił sobie na seksistowskie żarty pod adresem swojej wokalistki i w oryginalny sposób przedstawił pozostałych członków zespołu. To oburzyło obecnych na koncercie.

Zobacz także: Wokalistka Ich Troje wydała oświadczenie w sprawie plotek o romansie z Wiśniewskim

Seksistowskie żarty Wiśniewskiego

"Fakt" przytoczył wypowiedzi frontmana Ich Troje, który pozwolił sobie podczas tego koncertu na naprawdę niestosowne żarty.

Wszystko zaczęło się od piosenki "Wypijmy za to", podczas której Wiśniewski od lat znajduje się na scenie w łóżku ze swoją wokalistką. Obecnie piosenkarką Ich Troje jest Agata Buczkowska. To właśnie w jej kierunku Wiśniewski miał pozwolić sobie na wulgarne żarty.

Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś - rzucił Wiśniewski.

W pewnym momencie gwiazdor otworzył szampana, którym opryskał fanów stojących pod sceną. Oberwało się też Buczkowskiej.

To jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać - skomentował.

Nie tylko w stronę wokalistki pozwolił sobie na tego typu żarty. Podobnymi tekstami rzucał, gdy przedstawiał swoich muzyków.

Zdecydowanie ma trzy wielkie pały - powiedział o perkusiście.

Ma najdłuższa rurę w zespole - dodał na temat puzonisty.

Fakt 24 próbował skontaktować się z Michałem Wiśniewskim. Muzyk odmówił jednak komentarza i odesłał dziennikarzy do swojej prawniczki.

Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, gdyż nie było mnie podczas koncertu. Prawdopodobnie był to sposób wyrazu artystycznego, zaaprobowanego przez muzyków. Gdyby ktoś czuł się urażony, to proszę mi wierzyć, że bym o tym wiedziała - powiedziała mecenas Anna Bufnal, prawniczka Ich Troje.

Od komentarza uchyliła się także główna zainteresowana, Agata Buczkowska.

Zobacz także: Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Nawiązuje w niej do Tajner? "Tyle długich dni byłaś obok"

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów