Wszyscy pamiętają go jako chłopca z "Charlie i fabryka czekolady". Dziś ma 25 lat i zmienił się nie do poznania

Katarzyna Leszczyńska 09.01.2018
Freddie Highmore jako Charlie Bucket
Fotografia: YouTube

Ostatnio pojawił się na rozdaniu Złotych Globów.

Charlie i fabryka czekolady” to jedna z najsłynniejszych opowieści wyreżyserowanych przez Tima Burtona. W rolach głównych wystąpili Johnny Depp w postaci Willy’ego Wonki oraz Freddie Highmore, który wcielił się w tytułową postać, Charliego Bucketa. Freddie miał wówczas 15 lat, a wyglądał jeszcze młodziej. Obecnie to 25-latek i w niczym nie przypomina dawnego siebie.

Freddie Highmore zadebiutował na dużym ekranie w 1999 roku w filmie „Kobiety świntuszą”. Później jego kariera nabrała prężnego tempa. Zanim wystąpił w „Charlie i fabryka czekolady” spotkał się z Johnnym Deppem na planie rok wcześniej. Wspólnie wystąpili w produkcji „Marzyciel”, która otrzymała aż siedem nominacji do Oscara i triumfowała za najlepszą muzykę.

W tym roku sam Freddie był nominowany do prestiżowej nagrody. Aktor miał szansę na otrzymanie statuetki dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym za produkcję telewizyjną „The Good Doctor”. Choć nie zwyciężył, skupił na sobie uwagę wszystkich. Przede wszystkim mediów, które były zaskoczone niezwykłą przemianą aktora. Wszyscy pamiętamy go z roli Charliego, gdy był małym chłopcem. Teraz to prawdziwy mężczyzna. Jak się zaprezentował?

Freddie Highmore na gali Złotych Globów
Fotografia: EAST NEWS
Freddie Highmore
Fotografia: Instagram/Freddie Highmore
Freddie Highmore
Fotografia: Instagram/Freddie Highmore
Freddie Highmore
Fotografia: Instagram/Freddie Highmore
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów