Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. "Straciłam ciążę"

Hanna Skowron 05.11.2018
Artur Zawadzki/REPORTER
Fotografia: East News

Gwiazda opowiedziała o bolesnym doświadczeniu w "DD TVN".

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej niezwykłą barwę głosu kojarzy każdy. Ostatnio gwiazda gościła w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich planach i marzeniach oraz o traumatycznej sytuacji, jaka ją spotkała. 

Jeszcze do niedawna Edyta Górniak wiodła spokojne życie w USA. Udawało jej się łączyć pracę i utrzymywać kontakt z bliskimi mieszkającymi w Polsce. Piosenkarka postanowiła jednak wrócić do kraju. Dlaczego?

W międzyczasie poznałam mężczyznę w Polsce. Allan znalazł tu szkołę, ja spotkałam kogoś. Może to jest znak? Staram się czytać te znaki jakie Pan Bóg stawia mi na drodze - wyznała w programie.

Zobacz także: Edyta Górniak oddała hołd Arethcie Franklin. Zrobiła to w wyjątkowy sposób

Edyta Górniak opowiedziała o tragedii, jaka ją spotkała

Ostatni rok był dla artystki dużym wyzwaniem. Były chwile radości, ale i momenty ogromnego smutku - podsumowuje. Górniak zdecydowała się opowiedzieć Agnieszce Jastrzębskiej o czymś, co do tej pory ukrywała przed mediami.

Myślę, że z dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. No i zaszłam w ciążę. Niestety straciłam ją - zdradziła.

Piosenkarka wyznała, że przeżyła traumę. O poronieniu wiedzieli tylko najbliżsi. 

To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie, wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy, to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i jakby tego, że trzeba przejść taką drogę: jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo, bardzo trudne - mówiła.

Dzięki bolesnym doświadczeniom wokalistka docenia to, co ma, a miłość do syna dodaje jej siły do działania. A siła jej się przyda, bo już niedługo gwiazda zaśpiewa w Londynie z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę m.in. przed rodziną królewską.

Zawsze byłam wdzięczna, że w ogóle zostałam matką. Po całym tym doświadczeniu jeszcze bardziej zrozumiałam, że to wielkie szczęście, że Bóg zesłał mi na świat syna. To moje wszystko! - podsumowała.

Edycie życzymy dużo szczęścia!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te skandale były na ustach wszystkich!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów